2733
2739
اینقد مردها ایرونی بی صفت و هوس بازو بی وفا هوس بازند که حتی حاضر نیستم چند ساله با کسی باشم و همش ت ...

بازم مرد ایرونی رو میتونی تشخیص بدی که هوسبازه یا نه ولی مرد خارجی رو نمیتونی چون با فرهنگشون آشنا نیستی خودم تجربه دارم که میگم مثلا مرد ایرونی دوستش دختر نیست خیالت راحته وقتی با زنی دوست شد همون اوایل حالشو بگیری تزاری ولی خارجی ها با دختر ها مثل پسر ها دوست میشن و تویی که ایرانی هستی وقتی این صحنه های دوست معمولی بین دختر و پسر رو میبینی حرص میخوری 

هرگاه بزی را در جایگاه بالایی دیدی،بدانید که یک گاو او را بدان جایگاه رسانده است...!
ببین ی واسطه پیدا کن بگه ب پسر عموت ک نمیخوای و دوسش نداری 

ابروم میبرن به دختر عمم گفتن میگه وصیت هس نمیشه پدربزرگم گفته عشق بعد ازدواج به وجود میاد حالا وصیت نامش مال30سال پیشه همون روزی ک مرد

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابروم میبرن به دختر عمم گفتن میگه وصیت هس نمیشه پدربزرگم گفته عشق بعد ازدواج به وجود میاد حالا وصیت ...

اوه ول کنا وصیت چیه اصلا همچین چیزی درست نیس واس شما ک اینقدر مذهبین سوال کنن از ی مجتهد 

اوه ول کنا وصیت چیه اصلا همچین چیزی درست نیس واس شما ک اینقدر مذهبین سوال کنن از ی مجتهد 

وای اینا ی جوری ان فقط ی نوه سنت شکنی کرد اون بدبخت ام چون زنش حاملس دیگه برا طلاق گیر نمدن خونواده ما قدیمی فک میکنن

اسم کاربریم :فاطماگل اسم ی سریال ترکی بود که دوسش داشتم 😁مخالف ازدواج در سن کم.اگه با نظرم الکی مخالفی (دنبال دعوایی ) ممنون میشم ریپ نزنی  گیسامو ول کن تا گیساتو ول کنم 😒😶
2731
نمیدونم

به هرکی میگم شاخ در میاره خوشحال شدم عزیز دلم از هم صحبت شدن با شما خانم