2737
2739
۶من دیروز شنیدم حرارت باعث از بین رفتن آلودگی نون میشه باید مستقیم از نونوایی بخری حواست باشه نونوا ...

مگه میشه نانوا دست نزنه ، نانوا نون و میده به آدم دیگه . میندازن رو توری که برداری

خانومایی که میگین نون گرم مشکلی نداره چون بهش گرما خورده 

خب اینو که خودمونم میدونیم 

مساله اینجاست نونوا از مشتری پول میگیره و بعد با همون دست الوده ش نون رو میده به مردم 

اینو چیکار کنیم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه نانوا دست نزنه ، نانوا نون و میده به آدم دیگه . میندازن رو توری که برداری

دیگه اینجاست  که همه باید با هم همکاری کنن و از نونوا بخوان دستگش یک بار مصرف دست کنه

چرا کاربری من و ازم گرفتین  
2728
موندم وسایلی که از فروشگاه خریداری میشه مثلا ماکارانی پنیر شیر چجوری باید ضدعفونی کنم؟؟؟؟!!!!!

اونا پلاستیک روشه بعد هم میشه ۹ روز بعد استفاده کرد که خیال آدم راحت تر باشه اما نون و چیکار کنیم ، این مهم تره . پنیر هم میشه پنیر بسته بندی گرفت

خواهرمن دو سه ملیون نفر کمه من بچم دیشب تب کرد انقد ناراحتی کردم فشارم اومد زیر  من یکی پخ کنه ...

عزیزم بچه ها که نسبت به ک.رونا مقاوم تر هستن ، سیستم ایمنیشون قوی تر از ماست ، اصلا نگران نباش ، بعد هم من نهایت ماجرارو گفتم وگرنه همه که نمیگیرن و هشتاد در صد هم فقط یه سرماخوردگی ساده رو تجربه میکنن و خوب میشن ، ۲۰ در صد حالشون وخیم میشه که از اون ۲۰ درصد هم ، ۳۰ درصدشون خدای نکرده فوت میکنن

واقعا جدی میگی؟ یعنی بذاریم فریزر همون‌جوری زنده فریز میشن😱

زنده که نیستن

میمونن تو محیط سرد

بزار یجور دیگه بهت بگم

هر میکروبی برا بیماری زایی یه تعداد خاصی باید باشه یکی ۱۰۰ عدد یکی۱۰۰ هزار عدد

کرونا ازون ۱۰۰ تائیه

فقطم با انتقال مستقیم دست به چشم و گوش و دهن منتقل میشه

چرا میگن بیمارا ماسک بزنن؟ چون اونا تو نفسشون تعداد زیادی ویروس دفع میکنن 

هر ویروسی از هر خانواده ای یه دوره اپیدمی داره ۲ ساله ۱ ساله...اگه داروش بیاد و اونا که بیماری زمینه ای دارن بخورن و مبتلا نشن همه جامعه ایمن میشن

(عاقا بقرآن از دولت پول نمیگیریم اینا حرفاییه که به مادر خودمم زدم )

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
2738
اگه فقط با الکل و واینکس میمیره پس با ریکا شستنش چه فایده ای داره؟؟

الکل و وایتکس برای سطوحه . ریکا و مایع دستشویی هم برای دستا و ظروف که میکروب ها و ویروس ها رو میکشن ولی ۳۰ ثانیه باید رو دست یا ظروف بمونن

زنده که نیستن میمونن تو محیط سرد بزار یجور دیگه بهت بگم هر میکروبی برا بیماری زایی یه تعداد خاصی ...

نه منظورم این نبود گفتی یخای قطبی آب بشن دنیا با سیل ویروسهای دست نخورده روبرو میشه ، یعنی ویروس تو یخ و سرما زنده میمونه تا دوباره فعال بشه؟

نه منظورم این نبود گفتی یخای قطبی آب بشن دنیا با سیل ویروسهای دست نخورده روبرو میشه ، یعنی ویروس تو ...

فکرکنم نگران شدی بزار بیشتر توضیح بدم

ببین ویروس ها دقیقا مثل گرده گیاه توی بهار ان دقیقا مثل همونا جون ندارن 

کی حساسیت نشون میده؟

کسی که مستعدشه،وارد سلولش میشه تکثیر پیدا میکنه

پس راه حل چیه؟فرد مستعدو حذف کنیم یا حساسیتشو کم کنیم

ویروس ها جهش دارن 

اونایی که زیر یخ هان دس نخورده و بکر ان همین الان دارن ازمایش میکنن بشه ازین ویروس ها استفاده مفید یا مضر کرد 

این ویروس اوووونقد قوی نیست،شبیه یک سرماخوردگی ویروسی با دوره کمون ۱۴ روزس اونقدر ضعیفه که میگن حتی با تنفس(مثل انفولانزام) منتقلنمیشه فقط با دست و تماس مستقیم

ولی اتفاقای سیاسی این بین افتاده که معضلیه برا جامعه

بخدا نمیخام بگم این کار امریکاست تا اقتصاد چین و زمین بزنه(بیوتروریسم یا همون استفاده مضر از ویروس های جهش یافته)

حرفم علمیه 

شما برو امار فوت انفولانزارو نه توی امریکا و ایران تو دنیا در یک سال اخیرو نگاه کن!سرسام اوره

من میگم جامعه رو نباید ترسوند گوربابای چپ وراست سیاسی

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو