2733
2734
وای اینطوری نگید دیشب تاحالا حالت تهوع دارم  

عزیزم ما باید نکات ایمنی و رعایت کنیم ولی نگرانی بیش از حد هم اصلا خوب نیست ، کل جمعیت ایران هم بگیره فقط ۲_۳ میلیون خدای نکرده فوت میکنن. نباید انقدر ترسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کرو نا فقط با گرما از بین میره عزیزم

پس چرا برای اکثر ویروس ها و مریضی ها و آنفولانزای مرغی که اومده بود میگفتن گوشت ۲۴ ساعت تو فریزر باشه قابل استفاده ست؟ خب نونم مثل همینه دیگه. من پریروز نون خریدم ولی به خاطر ک.رونا جرات نکردم استفاده کنم گذاشتم فریزر.

نگران یخای قطب نبودیم خداوکیلی🤣🤣🤣

اخ اخ این چی بود گفتم  

ببشخینم یکی به دغدغه هامون اضافه شد    

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  
عزیزم ما باید نکات ایمنی و رعایت کنیم ولی نگرانی بیش از حد هم اصلا خوب نیست ، کل جمعیت ایران هم بگیر ...

خواهرمن دو سه ملیون نفر کمه من بچم دیشب تب کرد انقد ناراحتی کردم فشارم اومد زیر  من یکی پخ کنه مریض میشم بهداشتم خیلی خیلی رعایت میکنم بچه ده ماهرو همش دارم میشورم بخاطرانفولانزا

2740
موندم وسایلی که از فروشگاه خریداری میشه مثلا ماکارانی پنیر شیر چجوری باید ضدعفونی کنم؟؟؟؟!!!!!

با آب جاری ومایع ظرفشویی جلدشدن رو بشور به محض رسیدن به خونه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
ربطی نداره  چون این ویروس خیلی مقاوم  رو هر جسمی باشه تا 9روز زنده هست  وسرما زنده ...

آره منم شنیدم ولی امروز صبح هم داشتم اخبار گوش میدادم یه دکتر می‌گفت در بهترین شرایط ۴۸ ساعت ویروس روی سطوح زنده میمونه اما همون موقع بلافاصله زیرنویس شد زیرش که تا ۹ روز زنده ست ، حالا موندم کدوم درسته واقعا

پس چرا برای اکثر ویروس ها و مریضی ها و آنفولانزای مرغی که اومده بود میگفتن گوشت ۲۴ ساعت تو فریزر باش ...

نه این کلا فرق میکنه سیستمش...اینا میگن مثل انفولانزاس ...علائم مبتلا شدنش شاید مثل انفولانزا باشه ولی از بین بردنش کلا فرق داره

⚡یک عدد بی برق...⚡
الکل هم ویروس رو میکشه؟ با الکل ضدعفونی کنم؟

بله الکل و وایتکس میکشه

اینجا الکل پیدا نمیشه بخاطر اون گفتم با آب بشوری

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
فکر نکنم به سرما حساس باشه حالا بزار یخ بزنه موقع استفاده گرمش کن ایشالله با حرارت از بین میره من ک ...

خخخخ ، آره دیگه باید کم کم خودمون نون بپزیم با این اوضاع.کاش حداقل در مورد این چیزا یه اطلاع رسانی درست حسابی میکردن ، واقعا چه مسعولین بی فکری داریم

آره منم شنیدم ولی امروز صبح هم داشتم اخبار گوش میدادم یه دکتر می‌گفت در بهترین شرایط ۴۸ ساعت ویروس ر ...

9روز درسته 

مقاله انگلیسی ترجمه کردم دقیقا همین رو ذکر کرده 

احمق ها انتخابات انداختن تو مدارس 

الان تمام ویروس پخش شده تو مدارس و مساجد و...

2706