2733
2734
عنوان

چجوری بهترین شوهر دنیارو داشته باشیم؟بیاین رمز و راز

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 80 پست
اره هرچی گفت بگو چشم حرف مفت زد هیچی نگو شلختگی کرد هیچی نگو اینجوری زندگیت اروم میشه و از درون ا ...

نه من اینارو نگفتم!!!!!

گفتم به بدی هاش بی توجه باش 

مثلا شلختس بع شلختگیس حساس نشو تو ذهنت بزرگش نکن غر نزن باور کن که شوهزت میتونه با نظم ترین بشه و بهش بکو که دوست داری شلختع نباشه اما قبلش باور کنی که میتونه

بیشتر توضیح میدی چجوری به خوبی نداره خس خوب بسازیم

مثلا به این فکر کن که اگه خوش اخلاق بشه چقد دوست داشتنی نیشه برات چقد احساس طراوت به زندگیت میده

و همونقد خوشحال شو که انگار واقعا آدم خوش اخلاق و خوش روییه باهات😉

بعد اینجوری فرکانسای مثبت بهش میرسونی و کم کم ازش ویژگی مد نظرت رو میبینی 

من مطالعاتم توی جذب زیاد نیست ولی در همین حد میدونم که کائنات به توجهات ما کار داره.. وقتی تمرکزت رو بزاری رو حس خوب بعد از اتفاق خوب  واقعا برات رخ میده...

کلا احساس خوب= اتفاق خوب 

احساس خوب مثل خوش حالی، امیدواری، آرامش...

طبیعتا احساس بد هم ...

پس تا میتونی احساس خوب داشته باش

نی نی یار دیگه نترکون   من اگه بترکم شمعدونی ها دق میکنن  (دارنده سابقه درخشان سه بار تعلیق کاربری🤕)من همون کاربری ام که هر وقت تو تاپیکام ریختن سرم بعدش تاپیک زدم و گفتم دیگه میخوام برای همیشه از اینجا برم! این درم🚪 محکم پشت سرم ببندم و دیگه هم  هیچوقت نیام !🏃‍♀️ اما تاپیکای "سوتی دوران عقد" بودن که منو اینجا موندگار کردن🤫  از وقتی اومدم نی نی سایت :تسبیح من زیر درخت آلبالو گم شده📿  هر کی پیداش کرد بیاره برگردونه ، اینجا یه سری از کاربرا حرفای بی ادبی میزنن ؛ میخوام با تسبیح کبودشون کنم😕کاربر آقایی که تازه ده دقیقه نمیشه اومدی سایت درخواست دوستی میدی !  خشتکت دور گردنت پاپیون میشه هاااا حالا خود دانی😉😐👊 ببین کرونا من 😌یه رگ بختیاری دارم☝️😄 که یه تنه تو رو حریفم😉 ترسی  ندارم ازت که😌☝️  غلط کردم   😁🏃‍♀️جووون ننت از کنار رد شو 🏃‍♀️🤧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم زن اگه انسان باوقار و مهربون و مومن باشه،مرد هم سعی میکنه بهترین براش باشه یا دست کم بدی به همچین زنی نمیکنه.چون این پیاما رو به مرد میرسونه:باوقار،برا خودش ارزش قائله.مهربون برا دیگران ارزش قائله.مومن خدا براش ارزش قائله.همچین انسانی اگه دیگران هم بهش بدی کنن انقد قوی هست که خم نشه دیگه شوهر که مای خود داره.این سه تا ویژگی صد در صد جوابه

2742
بنظرم شوهر رو به پیشرفت زنشم باید کار کنه و موفق باشه

خب وقتی اقا مخالفه چی؟!

دوست نداره  دلش نمیخواد از همین دلیلای مختلف و مزخرف دیگع

خانوم باید از چ نظرایی پیشرفت کنه

مثلا به این فکر کن که اگه خوش اخلاق بشه چقد دوست داشتنی نیشه برات چقد احساس طراوت به زندگیت میده و ...

اره مرسی خیلی ب دردم خورد چون باور دارم جذبو و اینکه یع مدت افکارم منفی شده می خوام مثبتش کنم

خب مثلا مردی که شاغله توی شغلشم جای میشرفت خیلی داره اما با کارکردن زن مخالفه چی

مگه قبل از ازدواج صحبت نکردین؟

باید قبل از ازدواج میگفتین که من اهل ادامه تحصیل و کارکردن و باشگاه و موسیقی ام 

اگه رضایت به شاغلی شما نمیده نگران نباش. میتونی یه زن خانه دار و شیک باشی. اصلاعاتت رو بالا ببر

یه ورزش که دوست داری به شکل حرفه ای دنبال کن. هنر یاد بگیر. خیلی به مهارتهات اصافه کن 

هر وقت حرف مفت زد لگد بزن وسط پاهاش

خندم گرفت از این همه خشونت😕😂 یاد کارای خودم میفتم جهیزیم ناقص شده دیگ

دیشب برا اولین بار استکان هامم شکوندم😢 خیلی دوسشون داشتم ناراحتم

بقول تو حرف مفت ک بزنه دیوونه میشم و شروع می کنم ب آسیب زدن ب خودش و وسایل خونه

یبار تابلوهارو انداختم کف هال و مبل هارو هل دادم وسط خونه جای سیب زمینی پیاز رو هم دو دستی پرت کنم روشون پرتقال هاروهم زدم ب پرده ی هال مثل اسب نفس نفس میزدم دیدم دلم خنک نمیشه جاکفشی نو حیاط رو واژگون کردم دمپایی و کفش هاش رو ب دورترین نقطه ی ممکن شوت کردم ک قابل دید نباشه نتونه پیدا کنه بازم دلم خنک نشد چوب لباسی رو برداشتم رفتم سراغ خودش ک یکسره حرف میزد محکم کوبیدم ب بازوش

یبارم اوایل عروسی تلویزیون رو هل دادم بیفته ک شوهرم سر رسید جمعش کرد نزاشت بیفته

چنبارم لای پاش زدم ولی محکم نزدم ناقص بشه در حدی ک بترسه فقط لباسش هم دوبار تو تنش پاره کردم

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
2740
مگه قبل از ازدواج صحبت نکردین؟ باید قبل از ازدواج میگفتین که من اهل ادامه تحصیل و کارکردن و باشگاه ...

بعد مخالفت کردن

و یا اینکه راضی نمیشن

اما من دوس دارم طرف مقابلم پیشرفت کنه

سعی میکنم کتاب بخونم اطلاعات خودمو ببرم بالا بچمو خوب تربیت کنم

اما دیگه چ کارایی میتونم برا خودم بکنم

یوقتا حس میکنم خیلی از تمرکزم رفته سمت اینکه شوهرم پیشرفت کنه

خندم گرفت از این همه خشونت😕😂 یاد کارای خودم میفتم جهیزیم ناقص شده دیگ دیشب برا اولین بار استکان ه ...

یا تموم امامزاده‌های در حال تاسیس

من شوخی کردم

عجالتا بچه‌دار نشو

کاربر تعلیق شده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن. 😡😡😡
اخه من فرصت خوندن ندارم زیر دیپلمم دوم دبیرستان بعد بخوام لچه بیارم که دیگه نمیتونم بخونم بعد میخوام ...

دوست من سیکل ازدواج کرد. دیپلم گرفت. پیامنور لیسانس گرفت الانم شاغله. خیلی پیشرفت کرده بچه روستای محروم بوده ولی الان ماشالا. دوتا پسر ۱۶و۱۲ساله داره

دیپلمتو زرنگ باش و سریع بگیر. بعد بچه دار شو 

من ارشدم رو توی بارداری دومم خوندم 

اکه بخای میتونی هم بجه داری کنی هم تحصیل 

یا تموم امامزاده‌های در حال تاسیس من شوخی کردم عجالتا بچه‌دار نشو

😂😂خدا ی چیزی میدونه ک نمیده

الهی عظم البلاء''..خدایاگرفتاری بزرگ شد..".وانت المستعان...وتویاری دهنده ای...🌸خدایا منم مادر بشم ب زودی...منتظرم نزار🌸تویی ک الان داری امضام رو میخونی...✅برا حاجتم یدونه صلوات میفرستی؟ممنون💜
خندم گرفت از این همه خشونت😕😂 یاد کارای خودم میفتم جهیزیم ناقص شده دیگ دیشب برا اولین بار استکان ه ...

وای خدا چقد خندیدم 

دیووونع 

خالا من یبار با شوهرم دعوام شد رفت پنجره ببنده صدامون نره بیرون دستش خورد گلدون افتاد شکست من فک کردم واس من شک‌وند رفتم در کابینتو باز کردم همه جیو بریزم بشکونم اومد بغلم کرد بابا دستم خورد بخدا😂😂😂

2706