2733
2734
عنوان

Daddy issue

| مشاهده متن کامل بحث + 4493 بازدید | 47 پست
توروخدا فقط متاهل نباشه

ن دیگه انقدم گاو نیستم برم با ی مرد متاهل😕😑⁦🤦🏻‍♀️

ان‌شاءالله مجردش پیدامیشه😂⁦🖐️⁩⁦☹️⁩⁩

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر خودت چرا؟

نمیدونم ولی حس میکنم اینطوری راحت تر میتونم بهش تکیه کنم بعد اینکه عاقل ترو فهمیده ترم هست   ولی جدا از اینا لامصب هر چی بزرگ تر جذاب تر    

من میرم گم میشم تو دنیایی که هیچ اسمی از تو توش نیست😞
2731
نمیدونم ولی حس میکنم اینطوری راحت تر میتونم بهش تکیه کنم بعد اینکه عاقل ترو فهمیده ترم هست   ول ...

دقیقا 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740
منم بچه بودم از مردای خیلی بزرگتر از خودم خوشم میومد 🤪

ب نظر خودت دلیلش چیه؟!

من میدونم ب خاطره عشق ب پدرمه

اینکه میخام تاابد دختر بابام باشم^.^ ولی خب...ی سری نیازهاهم هس ک باید رفع بشه!

آره والا، اولش جذابه، بعد از چند سال می‌شه یه پیرمرد زاغارت فسیل. من که با شوهرم هفت سال اختلاف سنی دارم دوست دارم چند وقت دیگه بذارمش دم در ببرنش!

انسان تا زمان مرگ می‌آموزد و رشد می‌کند.
ولی خداوکیلی نمیتونم قضاوتت نکنم شرمنده دارم فکر بد راجبت میکنم

⁦🤦🏻‍♀️⁩باشه فقط این فکرارو ب زبون نیار تا ذهنم بیشتر ازین بهم نریزه💙

آره والا، اولش جذابه، بعد از چند سال می‌شه یه پیرمرد زاغارت فسیل. من که با شوهرم هفت سال اختلاف سنی ...

😂یکم دیگه تحمل کنی خودش میمیره😐(دوراز جون)

ب نظر خودت دلیلش چیه؟! من میدونم ب خاطره عشق ب پدرمه اینکه میخام تاابد دختر بابام باشم^.^ ولی خب.. ...

نمی‌دونم دلیلش چیه، آخه من برعکس شما رابطه‌م خیلی با بابام خوب نبود، شاید حس من دلیلش این بود 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706