2737
2734
نميدونم از چي ميترسن ك اعلام نميكنن  بخدا من واسه خودم نميترسم  بابام بيماره كليه داري&n ...

نرو خب عزیزم

من تعطیلم نمیشدمم بازم نمیرفتم جهنم از ی شهریه ثابت و حدف درسا

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینایی ک برن حقشونه بگیرین تا بفهمن    بچه های مام هیچی نمیگفتن    اسکلا   بعد ک برف اومد میگفتن زمین لییییززززززه    اونوقت این ک بیماریه هیچی نمیگفتن

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
بخدا شماها حقتونه کرونا بگیرین  سلامتیت مهمه یا دانشگاه؟؟؟؟

من ك مشكلي ندارم 

اينو برو به اونايي ك از هفته اول ميان دانشگاه 

بگو 

الان من ك مشكلي با نرفتن ندارم 

2728
وای من احمق پسرمو فرستادم مدرسه بعد تو سرویس نگاه کردم دیدم فقط یه نفر اومده 😞😞😞

ینی بکشمت     واسه چی فرستایش؟؟؟سلامتیش مهمه یامدرسهههههههه  ای خدا ازدست این مامانای باعقل

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
دلم واسه خودمون ميسوزه خيلي عذر ميخوام اين حرفو ميزنم ارزش ما از حيون هم كم تره

آره واقعا همین طوره.دیگه با این قضیه ورود کرونا به هممون ثابت شد که چقدر وجودمون بی ارزشه.البته ی عده هنوز تو خواب غفلتن!

نه پیشگیری شد از ورودش نه خدمات درمانی میدن نه تعطیل میکنن که حداقل خودمون بیرون نریم و پیشگیری کنیم

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2738
آره واقعا همین طوره.دیگه با این قضیه ورود کرونا به هممون ثابت شد که چقدر وجودمون بی ارزشه.البته ی عد ...

اره واقعا 

حتي شهر رو ضد عفوني نميكنن 

امكان نداره مشهد نيومده باشه 

شهر به اين بزرگي 

همش مسافر مياد مگه ميشه اصلا 

اره واقعا  حتي شهر رو ضد عفوني نميكنن  امكان نداره مشهد نيومده باشه  شهر به اين بز ...

آره ولی نمیدونم چرا اعلام نمیکنن.خبرای ضدو نقیضش هست که ۲ نفر تو بیمارستان امام رضا مبتلا شدن ولی معلوم نیست راست باشه یا نه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2706