2737
2734
🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و ...

اخه کدوم ایتالیایی میشینه bbc فارسی نگاه میکنه حالت خوب نیستاااا

در ضمن اعلام هم کرد 😑

آسمان فرصت پرواز بلند است ولی...! ...   قصه این است چه اندازه کبوتر باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه ببين ازاد خيلي كثيف خداييش  از كنار دستشويي ك رد ميشي بوي گند مياد  اصلا بهداشت ندار ...

اصلاااا دستشویی نریا یکی از راههای انتقالش همینه

خیلی رعایت کنین

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
دقیقا مشهد شهر به این شلوغی این همه دانشجو از شهرای دیگهدداره واقعا ینی چی 

اينا به كنار امكانات بهداشتي دانشگاه و خوابگاه زير صفر 

حداقل تعطيل كنن دانشگاه ضد عفوني كنن

2728
اينا به كنار امكانات بهداشتي دانشگاه و خوابگاه زير صفر  حداقل تعطيل كنن دانشگاه ضد عفوني كنن

نمیفهمن دیگه نمیفهمن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
فردوسي ساعت ١٠ نيم كلا تعطيل كردن 

امروز؟

خواهرم از دوستش پرسیده بود گفت کلاسشون با نصف جمعیت امروز تشکیل شده

روزهای آینده چی؟تعطیل میکنن یا نه؟

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
اصلاااا دستشویی نریا یکی از راههای انتقالش همینه خیلی رعایت کنین

دقيقا

من از ١٢ تا ٨ شب كلاس دارم نميدونم چكار كنم 

تازه يكسره ام ميگن دستاتونو بشورين

خب كجا 

امروز؟ خواهرم از دوستش پرسیده بود گفت کلاسشون با نصف جمعیت امروز تشکیل شده روزهای آینده چی؟تعطیل م ...

نميدونم بخدا چقد درسته يا ن 

ولي بچه ها يكسره تو گروه دانشگاه ميگن كلاسا فردوسي تعطيل كردن

2738
نميدونم بخدا چقد درسته يا ن  ولي بچه ها يكسره تو گروه دانشگاه ميگن كلاسا فردوسي تعطيل كردن

چقدر خوب.کاش بچه ها خودشون به فکر خودشون باشن و تعطیل کنن

خودت کدوم دانشگاهی؟

نمیفهمن دیگه نمیفهمن

نميدونم از چي ميترسن ك اعلام نميكنن 

بخدا من واسه خودم نميترسم 

بابام بيماره كليه داري 

مامانم قلبي 

اگه من بگيرم 

اونا هم از من بگيرن 

ديگه تموم 

چقدر خوب.کاش بچه ها خودشون به فکر خودشون باشن و تعطیل کنن خودت کدوم دانشگاهی؟

من مشهد ازاد 

باور كن با وجود شهريه زيادي ك ميگيرن 

تو دستشويي ها يك مايع درست نيس 

بو گند خفت ميكنه 

اصلا جون دانشجو واسشون ارزش نداره 

من مشهد ازاد  باور كن با وجود شهريه زيادي ك ميگيرن  تو دستشويي ها يك مايع درست نيس  ...

خودمم آزاد خوندم‌.میدونم چی میگی.سالن ورزشی هم افتضاحه.بو گند جوراب تو گرما و هوای سرد سالن تو سرما مریضمون میکرد.فقط پول میگیرن ولی خدماتش صفره

🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و ...

اه بسه توروخدا

همه چیزو بهم ربط میدن 

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
خودمم آزاد خوندم‌.میدونم چی میگی.سالن ورزشی هم افتضاحه.بو گند جوراب تو گرما و هوای سرد سالن تو سرما ...

دلم واسه خودمون ميسوزه خيلي عذر ميخوام اين حرفو ميزنم ارزش ما از حيون هم كم تره 

بخدا شماها حقتونه کرونا بگیرین  سلامتیت مهمه یا دانشگاه؟؟؟؟

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
2706