2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و میر داشته؟

♻ گفتم: میدونستی ‎#آنفلوانزا در مدت 4ماه اخیر تو آمریکا بیش از 22میلیون مبتلا و 12هزار مرگ و میر داشته؟

🔴 میگه: پس چرا ‎#کرونا از آنفلوانزا ترسناک‌تره؟

♻ گفتم: چون امریکا میخواد...

(از طریق القاء امپراطوری رسانه شون و ماهواره ها)

⭕️ امروز اعلام شد دو نفر در #ایتالیا که مبتلا به ویروس #کرونا بودند فوت کردند ولی این خبر برای BBC فارسی مهم نیست زیرا از ایتالیاهراسی درآمدی کسب نمیکند و باید ورود بیماری به ایران را تا میتواند بولد کند و جنگ روانی راه بیاندازد که بودجه‌ی بخش فارسی کاهش پیدا نکند!!

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

منم مشهدم امروز نمیرم ببینم تعطیل میکنن یانه

تا کی نریم اخه

خاکبرسرشون

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714
منم مشهدم امروز نمیرم ببینم تعطیل میکنن یانه تا کی نریم اخه خاکبرسرشون

بیشتر جاها تعطیل شده جز چن استان بنظرم این تبعیضه 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
بهشت جاها تعطیل شده جز چن استان بنظرم این تبعیضه 

دقیقا

مشهد شهر به این شلوغی

این همه دانشجو از شهرای دیگهدداره واقعا ینی چی 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من زياد نميترسم  فقط چون بچه ها ميگن نرين ميترسم برم فقط پول رفت و برگشت بدم

چرا نمیترسی عزیزم؟؟ جدی بگیرین ترو خدا۰😔

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
منم مشهدم امروز نمیرم ببینم تعطیل میکنن یانه تا کی نریم اخه خاکبرسرشون

اخه ببين ازاد خيلي كثيف خداييش 

از كنار دستشويي ك رد ميشي بوي گند مياد 

اصلا بهداشت نداره با وجود شهريه اي ك ميگيره 

از اين نظرا ادم ميترسه 

چرا نمیترسی عزیزم؟؟ جدی بگیرین ترو خدا۰😔

من فقط مواردي بهداشتي رعايت ميكنم و تغذيه 

ديگه خيلي استرس ندارم 

چون دست من ك نيس استرس خودش ضرر داره واسه بدن 

2706