2737
2739

من بچه هام میرن مدرسه چکارکنم نزارم بره همه دارن میرن عقب میوفته😩😩

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی شما؟بیمارستان علی اصغر یک نفرفوت کرد

خدا لعنشون کنه تو امار اصن اسم شهر شما نمیارن ک‌ فقط تهران اراک قم 

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒
2728
خدا لعنشون کنه تو امار اصن اسم شهر شما نمیارن ک‌ فقط تهران اراک قم 

ب همون دلیل ک قبل فوت اون چن نفر تو قم اصلا صداشو درنیاوردن

بعد یهو گفتن ۲۸نفر گرفتن درحالی ک این بیماری بین دوهفته تا ی ماه نهفته اس

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
😔😔پس چرا تو امار فقط تهران و اراک و قم‌میزنه کرونا

معلوم نیست چرا ؟؟ اخه من میگم چرا بعضی شهرا که هنوز نگفتن توش کرونا اومده تعطیل کردن مثل کرمان که الان خبر زیر نویس کرد

من بچه هام میرن مدرسه چکارکنم نزارم بره همه دارن میرن عقب میوفته😩😩

تو خونه کار کن باهاشون. معلم پسر من تکالیف و درسهای جدیدو میزاره کانال تلگرام بچه ها غیبت کنن هم انجام میدن.اگه کانال نساخته خودت میدونی دیگه چه درسی قراره بده بگو تمرین کنن

انواع خدمات میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ و تتوی دو بعدی و سه بعدی بدن با تخفیف ۵۰درصدی.لطفا بیا کانالم   @tattokhane814
2738
گفتن علی اصغر نکنه تو نمازیم هست    

والا من از یکی ک تو نمازی کار میکنه شنیدم

آدم نمیدونه چی راسته چی دروغ

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و ...

اینهمه من تو هر تایپیکی اینو فریاد زدم اما ترس از کرونا متاسفانه گوشامونو کر کرده

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...
معلوم نیست چرا ؟؟ اخه من میگم چرا بعضی شهرا که هنوز نگفتن توش کرونا اومده تعطیل کردن مثل کرمان که ال ...

فکر کنم شهرداری هر استان مستقل تصمیم میگیره

انواع خدمات میکروپیگمنتشن و میکروبلیدینگ و تتوی دو بعدی و سه بعدی بدن با تخفیف ۵۰درصدی.لطفا بیا کانالم   @tattokhane814
تو خونه کار کن باهاشون. معلم پسر من تکالیف و درسهای جدیدو میزاره کانال تلگرام بچه ها غیبت کنن هم انج ...

باید همین کارو کنم از فردا دیگه نمیزارم برن😥😥😥

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
اینهمه من تو هر تایپیکی اینو فریاد زدم اما ترس از کرونا متاسفانه گوشامونو کر کرده

خب اسم این یکی ترسناکه اون انفلانزا بود دیگه🤣