2733
2739
مناطقی که هوا گرمتره ویروس زودتر پخش میشه .هوای سرد مانع پخش ویروس میشه .دعا کنید بارندگی شه بارندگی ...

اشتباه می کنید. ویروس توی هوای سرد قدرت تکثیرش بیشتره. برای همینم همه جا منتظرند هوا گرمتر بشه که احتمال شیوعش کمتر بشه. 

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.
اشتباه می کنید. ویروس توی هوای سرد قدرت تکثیرش بیشتره. برای همینم همه جا منتظرند هوا گرمتر بشه که اح ...

پس باید بخاریارو بیرون ببریم روشن کنیم هوا گرم شه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک یاز همکارام دیشب تب و لرز شدید و علائم داشته رفته بیمارستان امپول و سرم زدن گفتن چیزیت نیست برو خونه هنوز خوب نشده تب و لرز و ابریزش شدید داره مام گفتیم نیا سرکار .اصلا رسیدیگی نکردن

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین