2733
2739
عنوان

فامیلمون گفت فعلا گوشی نخر راست گفت یعنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 38 پست
چرا؟۱۵ که خیلی خوبه.من ۱۵ پرومکس دارم خیلی زیاد راضیم اصلنم نه داغ میکنه و نه ضعیفه.اصلا هیچکدوم چیز ...

میتونم بدونم درامد خودت یا بابات یا شوهرت اگ داری چقدره...؟ 

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٢٠ میلیون تفاوتشون هست نمیدونم چیکار کنم 

تو یوتیوب ویدئوهای مقایسه ببین خیلی کمک کنندست من که دیدم میگفت آنچنان اختلاف کیفیت ندارن که بخوای ۲۳ رو بفروشی ۲۴ بخری فقط اس ۲۴ اولترا هوش مصنوعی داره و تو کیفیت عکس و فیلما یه کوچولو از ۲۳ بالاتره

مال من آیفون ۱۵ معمولی بود زیاد به دلم ننشست،پرومکسش خیلی خوبه. نمیدونم من بهش گفتم ۱۳ نرمال هم قیم ...

معمولیشو نمیدونم ولی پرومکسش که عالیه.

۱۳ معمولیم خیلی عالیه اصن پر طرفدارترین گوشی آیفون ۱۳ معمولیه خیلی خفنه.

اینجا که قیمت همه چی هی روز به روز بالاتر میره آیفونم که بستگی به دلار داره مواظب باش تا اون مدل بیاد تو بازار پولت بی ارزش نشه و اصلا نتونی هیچکدومو بخری🤦‍♀️

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
2731
معمولیشو نمیدونم ولی پرومکسش که عالیه. ۱۳ معمولیم خیلی عالیه اصن پر طرفدارترین گوشی آیفون ۱۳ معمولی ...

پولمو همون لحظه تبدیل به طلا کردم گفتم حداقل بالا رفت من نمونم با پولی که باهاش دیگه حتی نشه اون ۱۳ هم خرید

2740