2733
2734
عنوان

فامیلمون گفت فعلا گوشی نخر راست گفت یعنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اینو نمیدم گوشی مثلا با ۱۲ تومنش یه گوشی متوسط میخرم با بقیش  خیلی کارای دیگه میکنم

گوشی خودم نوش ۱۵ میلیونه ولی دوربینش راضیم نمیکنه واسه کارای پیجم یه چی خوب میخوام وگرنه زنگ و پیامو با یه گوشی ۵ تومنی هم میشه انجام داد

مبارکت باشه نمیدونم این گفت se2024 میاد خیلی خوبه قیمتشم زیر ۳۰

الان فقط سامسونگ ۲۴اولترا خوبه قیمتشم همون هفتاد و خرده هستش بنظرم آیفون همیشه از همه چی بهتره 

الان فقط سامسونگ ۲۴اولترا خوبه قیمتشم همون هفتاد و خرده هستش بنظرم آیفون همیشه از همه چی بهتره 

موافقم دخترخالم ۱۱ پرو داره دوربینش از گوشی من که سامسونگ آ ۵۴ هستش خیلی خفن تره.با اینکه آ ۵۴ جدیدتر و بروز تره

چرا؟۱۵ که خیلی خوبه.من ۱۵ پرومکس دارم خیلی زیاد راضیم اصلنم نه داغ میکنه و نه ضعیفه.اصلا هیچکدوم چیزای بدی که درمورد این گوشی میگند و میگفتند حقیقت نداره خیلیم عالیه.

ولی در کل بنظرمن به حرف موبایلیا اعتماد نکن.من قبلا آیفون ۸پلاس داشتم.وقتی میخواستم عوض کنم قبل عید بود و دلار رفته بود بالا موبایلی با اینکه فامیلمون بود گولم زد هی گفت نخر میاد پایین آخرشم هی رفت بالا.وقتی به اوجش رسید گفت بخر چون بالاتر میره.خریدم ۹۲ میلیون.چندروز بعدش شد ۸۸ میلیون😐🤦‍♀️

وقتی قیمتش پایین بود نذاشت بخرم وقتی خیلی رفت بالا گفت بخر ولی بعد دوباره اومد پایین.یعنی یجوری گولمون زد و کلاه سرمون گذاشت که هیچوقت یادم نمیره🥲🤦‍♀️

یک عدد دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و خیلی خوشحال میشم وقتی میتونم تو یه سری مسائل و مشکلات کمکتون کنم و بهتون مشاوره بدم🥰ولی متاسفانه واسه زندگی خودم نمیتونم روانشناس خوبی باشم و به کمک و راهنمایی‌های بقیه نیاز دارم😔چندوقتیه خیلی حالم بده اصلا نمیدونم یهو چیشد که اینجوری شد فقط میدونم دیگه نمیتونم از ته دلم شاد باشم و بخندم…تو بدترین دوران زندگیم گیر افتادم و تو اوج جوونیم دارم پیر میشم…لطفا واسه رو به راه شدن زندگیم برام صلوات بفرستید و دعام کنید دوستان😭🙏
گوشی خودم نوش ۱۵ میلیونه ولی دوربینش راضیم نمیکنه واسه کارای پیجم یه چی خوب میخوام وگرنه زنگ و پیامو ...

من با گوشیم اکثرا سریال میبینم و خیلییی باهاش کار میکنم و استفادع دارم ازش و با اینک شیائومی نوت ۹ پروعه ۴ ساله برام کار کرده 

دورببینشو اینا برام مهم نیس......

و اینم بگم دوربین شیائومی خیلی خوبه مخصوصن نوت۱۲پرو   دوستم داره عکسایی مییگره خفن.....

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....
چرا؟۱۵ که خیلی خوبه.من ۱۵ پرومکس دارم خیلی زیاد راضیم اصلنم نه داغ میکنه و نه ضعیفه.اصلا هیچکدوم چیز ...

مال من آیفون ۱۵ معمولی بود زیاد به دلم ننشست،پرومکسش خیلی خوبه.

نمیدونم من بهش گفتم ۱۳ نرمال هم قیمت ۱۵ خودمه به جاش اونو بده گفت قراره آیفون اس ای ۴ بیاد خیلی خفنه،پولمم پس داد نقدی بهم.

2706