2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
🔴 ‏میگه: میدونی ‎#کروناویروس در مدت 2ماه و نیم اخیر تو چین بیش از 75هزار مبتلا و 2هزار و 200 مرگ و ...

ینی امام زمان (ع)میخان ظهور کنن

اگ ذهنتون رو اصلاح کنین✔مابقی زندگیتون سر جاش قرار خواهد گرف.

الان تو شبکه سه میگفت دمنوش زعفران  رزماری بابونه بحورید سیر حتما بخورید

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
آخ خدا به دادتون برسه عزیزم.مواظب خودتون باشین

اتباع عراقی چیکار کنیم که دارن شهر به شهر میگردن اخر سر هم میان تو بازارهای ما میگردن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2740

گفتن بیست کیلومتری شیراز که اومد تعطیل میکنن چراایقد نگرانی منم پسرم رفته مدرسه ..ویروس هست توهوا هست نه روز میگن این ویروس زنده میمونه تو محیط بالاخره هرکسی ممکنه بگیره این ترس کاذبه

مناطقی که هوا گرمتره ویروس زودتر پخش میشه .هوای سرد مانع پخش ویروس میشه .دعا کنید بارندگی شه بارندگی باعث کم شدن ویروس تو جو هوا میشه

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
اتباع عراقی چیکار کنیم که دارن شهر به شهر میگردن اخر سر هم میان تو بازارهای ما میگردن

دیگه رعایت کنین باقیشم توکل به خدا کن.کمک از خودش بخواه عزیزم.استرس نداشته باش ان شا الله خودتو و عزیزانت سالم باشین و بگذرونین این بحرانو

مناطقی که هوا گرمتره ویروس زودتر پخش میشه .هوای سرد مانع پخش ویروس میشه .دعا کنید بارندگی شه بارندگی ...

عزیزم برای این ویروس گفتن گرمای هوا از بین میبردش  تو سرما فعال هست