2733
2734
عنوان

وقتی کرونا اومده و میری سرکار؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 100 پست
شوهر منم رفته سر کار چی بگم واللا اگه بگم همون بهتر مشتری نیاد کمتر در خطرین پس درامد زندگی چی ...

هیییی😭😭😭😭

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟
ما چی بیم که ارباب رجوع هامون بیمار و سن بالا هستن ؟ شماها دیگه خیلی شور حسینی گرفتتون

خیلی سخته  خدا اجرتون بده.من میخوام برم داروخونه یه قرص بگیرم هی فکر میکنم برم یانه میگم یوقت یه اونجا الودهوباشه

یا رب العالمین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم از محل کار من ۱۵ تا از شاگردا نیومدن اونام که اومدن اینجوری خیلیم تمرکزشون بهم ریخته  امو ...

کجایی عزیزم؟

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟
2742
خیلی سخته  خدا اجرتون بده.من میخوام برم داروخونه یه قرص بگیرم هی فکر میکنم برم یانه میگم یوقت ی ...

قربانت 

من همینجوریش شغلم سخت بود برام 

هر سری یکی از ارباب رجوعهام که میشناسمشون میمیرن ..من تا یه مدت افسردگی دارم .. حالا که اینم شرایط جدید

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
اینم از محل کار من ۱۵ تا از شاگردا نیومدن اونام که اومدن اینجوری خیلیم تمرکزشون بهم ریخته  امو ...

معلم مدرسه ای یا آموزشگاه؟ 

کرمانشاه امروز وفردا تعطیلن

آخی عزیزم چ دلم برا شاگرد سوخت

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2740

تو زمستون چرا لباس آستین کوتاه پوشیده؟ 

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
اره از فردا نمیام اگه اینجوری باشه 

شما کدوم شهری؟ اینجا مردم میان ولی خرید نمیکنن فقط تماشا و سوال.مث قبل شیوع کرونا بخاطر وضعیت داغون اقتصادی.منم فروشنده ام.نمیشه نرفت.دم عیدی وقت کاسبی بود اونم اینجور شد

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

ای خدا چه قدر بچم ترسیده گوگولی 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
معلم مدرسه ای یا آموزشگاه؟  کرمانشاه امروز وفردا تعطیلن آخی عزیزم چ دلم برا شاگرد سوخت

مدرسه هستیم عزیزم بلوچستانه

اموزشگاه عصرا میرم تعطیل کردیم دیگه

مدرسه رو نمیشه باید اداره دستور بفرمایند

اینجام خطرناکه مرز پاکستانه هرچی بیماریه ازونجا میاد سریع

حالا من خودم شمالیم مدارس و دانشگاها تعطیله اونجا

2706