2733
2739
عنوان

وقتی کرونا اومده و میری سرکار؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 100 پست
خیلی سخته خیلی الانم نگران پسرمم از ی طرف نگران مامانمم چون تو دنیا فقط ون برام مونده از ی طرف تمام ...

الهی چقدر سخت عزیزم مادرت تهران کار میکنه عزیزم؟یا پسرت؟

خدایا منو به عشقم برسون 😔🙈و ی کار خیلی خوب میشه دعا کنین عزیزای دل؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدمش یاد پسرم افتادم پسر منم اینقدر مظلوم بود اصلا ی جوری شدم هر دفعه میبینم نمیتونم اشکمو نگه دارم ...

اخی عزیزم پسرت پیش شوهرته؟

خیلی ناراحت شدم خدا بهت ارامش بده ان شالله بزرگ شد خودش میاد پیشت واسه همیشه

اخی عزیزم پسرت پیش شوهرته؟ خیلی ناراحت شدم خدا بهت ارامش بده ان شالله بزرگ شد خودش میاد پیشت واسه ه ...

اره پیش ون اشغاله فدات شم مرسی خانومی 

سکوت در مقابل بعضی حرف ها چه زیباست وقتی قرار است پاسخش را خدا بدهد🥀 
2731
نه کسی که دوسش دارم مامانم پیشمه پسرمم نمیدونم کجاست 

الهی عزیزم دوستین باهم؟

الهی عزیزم دوستین باهم؟

قصش طولانیه منو از بچکی دوسم داشت ۲۸ سال به خاطر من ازدواج نکرده ی چیزی بگم شاید باور نکنی ولی بیشتر از مجنون بود دیونه تر از ون ولی نمیدونم ی هو چی شد الان ۵ ماهه که رفته میگه کسی دیگه ای رو دوس دارم میدونم دروغه نمیدونم به خاطر چی این کارو کرد ون که ارزوش بود با من فقط ی روز زندگی کنم بعد فرداش دور از جون نباشه چی شد ی هو دارم دق میکنم ازشم نمیتونم خبری بگیرم 

قصش طولانیه منو از بچکی دوسم داشت ۲۸ سال به خاطر من ازدواج نکرده ی چیزی بگم شاید باور نکنی ولی بیشتر ...

وااای اخه چرا چقدر بد 😭😭😭

وااای اخه چرا چقدر بد 😭😭😭

نمیدونم خواهری ونقدر حالم بده دارم داغون میشم میدونی بدترش چیه تو این شرایط نگرانش باش بهش پی ام بدی بگی مراقب باش فقط ی جواب بده باشه ممنون واقعا دیگه خرد شدم دیگه جوابشو ندادم اخه مگه من چه گناهی کرده بود خواهزی دعام کن ازت خواهش میکنم 😭😭😭😭

2740
نمیدونم خواهری ونقدر حالم بده دارم داغون میشم میدونی بدترش چیه تو این شرایط نگرانش باش بهش پی ام بدی ...

الهی بمیرم برات عزیزم لیاقتت رو نداره بیخیالش شو 

الهی بمیرم برات عزیزم لیاقتت رو نداره بیخیالش شو 

خدا نکنه کاش میتونستم ای کاش که میتونستم بیخیال بشم ولی حیف که نمیتونم حیف 😭

بیماری کرنا یک ویروس اونو به وجود میاره مشابه آنفولانزا منتها قویتر. حالا ویروس چیه؟ اصولاً میکروبها به دو دسته ویروسها و باکتریها تقسیم میشن. فرق باکتریها با ویروسها اینه که باکتریها در گیاهان و جانوران و حتی در خارج از بدن موجودات زنده میتونن رشد و تولید مثل کنن اما ویروسها فقط در بدن جانوران میتونن به زندگی ادامه بدهند و خارج از محیط جانوران تنها حدود یکی دو ساعت زنده می مانند. هیچ ویروسی در دنیا وجود نداره که در دمای بالاتر از 100درجه زنده بمونه و هیچ باکتری هم وجود نداره که در دمای 200درجه سانتی گراد زنده بمونه. اگه میبینید این چینیها با خوردن بعضی غذاها دچار مریضیهای عجیب میشن به خاطره اینه که گوشت رو معمولاً خام مصرف میکنن(اونم گوشت خفاش و مار و...) . مهمترین مشکل بیماری کرنا اینه که چون همه علائم مثل آنفولانزا هستش بنابراین کسی که گرفته متوجه نمیشه و فکر میکنه یه سرماخوردگیه عادیه (که در این موارد با آمپول پنی سیلین هم خوب نمیشه) تا اینکه پس از یک الی دو هفته ریه های تنفسی رو میزنه نابود میکنه و طرف به زمین میخوره و به یکباره به علت تنگی نفس و کمبود اکسیژن رسانی دچار ایست قلبی و مرگ میشه. متاسفانه چون توی این مدت یکی دو هفته ای فکر میکرده یه سرماخوردگیه عادیه و قرنطینه نشده اطرافیان اونهم این بیماری رو میگیرند و این یعنی مشکل بزرگ شیوع این بیماری! ولی با همه این حرفها کرنا درمان داره و درمان اون به مقاومت بدن شخص بستگی داره و به خاطر همینه عده زیادی که این بیماری رو گرفتن خود به خود معالجه شدند! در واقع افرادی دارای طبعی بسیار گرم یا این بیماری رو نمیگیرند یا اگر هم بگیرند خود به خود درمان میشن. مردم هندوستان طبعی بسیار گرم دارند و به خاطره همینه که با جمعیت یک میلیاردی و با اینکه در همسایگی چین قرار داره آمار مبتلایان به اون بسیار کمه! در ایران استانهای جنوبی به علت طبع گرمی که مردمش دارند کمتر شیوع پیدا کرده. دوستان اگه سوال پزشکی راجع به مشاوره یا درمان هر نوع بیماری حتی آنفولانزا و کرنا داشتن میتونن توی تلگرام برای بنده پیام بذارند. به دلیل سوالات زیاد ممکنه کمی دیر جوابتون بدم. آدرس تلگرام drironman