2733
2739
عنوان

من هرچی تو اینده اتفاق میوفته رو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 4965 بازدید | 172 پست
فدات بشم عزیزم. خدا برا شما‌هم بهترینها را بده 

ممنونم گلم 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مثل تو بودم زنگ زدم دفترشرعی پرسیدم بهم گفت این دومورد هست یا شیطانی هست یاالهی اصلا بهش پروبال ندا ونماز وقران بخون نماز نمیخوندم ادم مومنی هم نبودم و به قول شما دست وپام بستس واسه نماز مدتی هست میخونم اما وقفه دارع وتنبلی میکنم اما خیلی بهترشدم

2738
عزیزم امیدوارم هرچی ک ب صلاحته پیش بیاد واست فقط عجله نکن شاید بخت خوبی در انتظارته

استاتر میشه بگی من کی میمیرم.. خیلی زندگیم تکراری اصلا با هیچ چیزی به وجد نمیام بااین مشکلی ندارم یعنی حاد نیستن مشکلات معمولی ولی دیگ نمیخوام زندگی کنم

اره عزیزم اما الان استرس دارم نمیتونم فکرکنم بعدا ی تاپیک جداگانه میزنم راجب این موضوع تگت میکنم حتم ...

لطفا منم تگ کن.

موقع تگ کردن اسمم، شاید آبی رنگ نشه، عیب نداره، همونجوری هم نوتیفکیشن برام میاد

بالاخره یه روز میاد که احمدها به تاریخ بپیوندن!!! از افتخاراتم در زندگی: ۱. دلم نمی خواد مادر باشم ۲. عمه نیستم (عمه فحش خورش بالاست)
نبابا کسی که واقعا دلمو بشکنه و خوردم کنه مثلا دست دخترم شکست بعدش شوهرمم نبود ماموریت بود رفتم تنها ...

خوشابحالت عزیزم دلت پاکه عزیزم

من شوخی کردم😘

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
من مثل تو بودم زنگ زدم دفترشرعی پرسیدم بهم گفت این دومورد هست یا شیطانی هست یاالهی اصلا بهش پروبال ن ...

خوب اگه شیطانی باشه پس کی اینده رو بهمون نشون میده میخوام این وبدونم بعد شما چ چیزایی رو میدیدین

وای وای چقدر عالی . چقدر آرزو داشتم من اینطوری بودم . چرا ناراحتی خیلی عالیه ... در مورد اینده ایرا ...

ن عزیزم من خوابام راجب خودمون و اطرافیان واشناهاس در مورد اقتصاد و کرونا واینا هیچی نمیدونم

استاتر میشه بگی من کی میمیرم.. خیلی زندگیم تکراری اصلا با هیچ چیزی به وجد نمیام بااین مشکلی ندارم یع ...

عزیزم این چ حرفیه عمر دست خداست چرا انقدر ناامیدی همه مشکل دارن تو زندگیشون من خودم گاهی میگم خدایا کاش اصلا من ب دنیا نیومده بودم مشکلات واسه همه هست ولی اینکه چطور باهاش کنار بیایم مهمه امیدت  ب خدا باشه مطمعن باش ناامیدت نمیکنه

2706