2733
2734
عنوان

من هرچی تو اینده اتفاق میوفته رو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 4999 بازدید | 172 پست
فدات بشم مهربونم😘

قربونت عزیزم

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مساله ی  شما یه مساله ی مادی نیست

یه مساله ی معنویه

باوجود اینکه شاید شما خودت معنویت وجودت کم باشه

یا مساله ی شما جنبه ی منفی داشته باشه

اما میخوام بگم جنسش معنویه

من شنیدم که افرادی مشکلات معنوی داشتند و با مراجعه به یکی از مراجع مشکلشون رفع شده.

دقت کنید که اون مرجع هم دعا و طلسم و امثالهم رو نداده؛ فقط یه سری توصیه ها داشته. مثلا اینکه صدای اذان تو خونه پخش بشه و...

من اگه باشم اول از همه به علما مراجعه میکنم.

تنها نفرین بدم همون جاریم و برادر شوهرم بود که اینقدم خودمو لعنت کردمو همیشه از خدا طلب مغفرت کردم&n ...

من اصلا شنیدم که یه سری افراد دعاشون توی زمینه های خاصی گیراست.

مثلا یه بنده خدایی بود.

دعا هاش توی زمینه های معکوس برآورده میشد.

مثلا اگه دعا می کرد استاد نیاد

یا اگه دعا میکرد فلان اتفاق نیفته...

شما هم لحظه ی شکستن دلت دعات مستجاب میشه مثل اینکه

لطفا یه نفرینی واسه این ترامپ و ...بکن.

2731
قربونت عزیزم

عزیزم میشه واسه منم دعا کنی با همسر و بچه هام زندگی سیری و پری و با دل خوش داشته باشیم پسوریازیسم خوب بشه، اعتیادم به گوشی خوب بشه، خشمم رو کنترل کنم و شاغل بشم

ببخشید تو رو خدا😅

ان شالله خدا به شما و خانواده تون هم زندگی طولانی و سرشار از شادی و سلامتی بده

میشه درمورد من بگی؟ درمورد زمان ازدواجم و همسر آیندم. 😘😘😅😅😅

با تمام وجودت از خدا بخواه کسی رو سر راهت قرار بده که به صلاحت باشه

منو همسرم سنتی ازدواج کردیم و بعد ازدواج متوجه شدیم هر دو همین دعا رو کرده بودیم

من اصلا شنیدم که یه سری افراد دعاشون توی زمینه های خاصی گیراست. مثلا یه بنده خدایی بود. دعا هاش تو ...

منم سابقه اینجوری داشتم دو سه بار مثلا یه بار رفته بودم مشهد تو حرم برای سلامتی مامانم و زندگی داداشم و عروسب پسرعموم دعا کرده بودم وقتی برگشتم خونه همون روز مامانم در حیاط خورد به پاش ۱۰ روز بستری بود تا تونستن عملش کنن همون روز زن داداشم رفت قهر تا دوماه نیومد مادربزرگ زن پسر عمومم فوت شد عروسی تا یک سال عقب افتاد   

آبجیم میگفت قبل دعاهات بزن هشتگ هشتگ دعا تا خدا یادش بمونه دعاعه 

ولی بگم مامانم تو همون پا شکستنش فهمیدم قلبش مشکل داره و گرنه جونشو میگرفت دور از جونش زن داداشمم با داداشمم همیشه دعوا داشتن سر دخالت های خواهرش بعد همون قهر خواهرشو ادب کردن دیگه دخالت نکرد خداروشکر پسر عمومم پول عروسی رو داد دوتا ماشین خرید یهو گرون شد فروخت  کلی سود کرد همه قرض هاشو پرداخت کرد 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
با تمام وجودت از خدا بخواه کسی رو سر راهت قرار بده که به صلاحت باشه منو همسرم سنتی ازدواج کردیم و ب ...

بله درست می گید. همه چیز دست خداست و اون بالایی از همه بهتر صلاح هر کس رو می دونه.

ولی من از رفت و آمد خواستگارا خسته شدم. از این که مادرم مدام میگه ایشالله عروسیت هرچی می خرم هر کاری می کنم به عروس شدن ربطش میده( البته حق هم داره، مادره و آرزو داره).  کسایی که مثل من دنبال تاریخ هستند، خسته هستند ما می خوایم بدونیم بلاخره این همه تلاش کی جواب می ده.

عزیزم منم دعا کن.

عزیزم میشه واسه منم دعا کنی با همسر و بچه هام زندگی سیری و پری و با دل خوش داشته باشیم پسوریازیسم خو ...

ان شاالله خدا هرچی که صلاحته و خیرت داخلشه بهت بده همیشه دلت خوش باشه و سفره تم همیشه پر روزی حلال 

میشه عزیزم برا من دعا کنی تو راهیم پسر بشه ترا خدا منم دعات میکنم 

ان شالله خدا بهت یه کاکل به سر صالح و سالم بده که باعث افتخارت بشه و سر بلندیت

بله درست می گید. همه چیز دست خداست و اون بالایی از همه بهتر صلاح هر کس رو می دونه. ولی من از رفت و ...

عزیزم امیدوارم هرچی ک ب صلاحته پیش بیاد واست فقط عجله نکن شاید بخت خوبی در انتظارته

2706