2733
2739
😂😂اره بشور خیالت راحت شه قشنگ شلوار نورو بنداز تو ماشین بذار تو ۴۰درجه یکساعت بشوره😂😂😂😂اصلاا ...

با شستنش مشکلی ندارم ولی الان تا صبح بمونه تو اتاق خواب یعنی عیب داره؟😢 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
وای دختر منم حساس کردی من یکی یکماه پیش خریدم ولی نپوشیدم یکیم چند شب پیش بیا به قضیه جور دیگه نگا ک ...

یکماه پیش که چینم تازه کرونا پخش شده بود😂😂😂حداقل فقط چند شب پیشیرو بشور😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای دختر منم حساس کردی من یکی یکماه پیش خریدم ولی نپوشیدم یکیم چند شب پیش بیا به قضیه جور دیگه نگا ک ...

منم میشورم حتما ولی میگم الان تو اتاق خوابه یعنی بد نیست تا فردا بمونه و من همینجا بخوابم؟😢 وسواس گرفتم. دیوانه شدیم هی دستمو میشورم از بیرون میام پامو میشورم ولی چه فایده لباسمون چی . خسته شدم واقعا 😔

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نه بابا بذار تو پلاستیکش دیگه

ازین ساک دستیا داره. خو اون ساک هم تو مغازه بوده دیگه 😑 واااااای خدا 😭 کاش زودتر همه چی به خیر بگذره تا دیوانه نشدیم

2740