2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه ناقلم باشی اگه یه آدم مسن و بیمار یا یه باردار تو خانوادت باشه اول از همه اون میگیره خدایی نکرده

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2731
منظورم با ادما بود خب لباس پرو کردنی خودتو نمال به درودیوار😂چه میدونم من مغازه هایی که میرم پرواشو ...

فقط درو دیوار ک نیس قطعا اون لباس قبلش تن کس دیگه رفته یا خیلی زیاد دست بهش خورده.لامصب از این کرونا هیچ جوره نمیشه در رفت 

ما آبادانیا   
فقط درو دیوار ک نیس قطعا اون لباس قبلش تن کس دیگه رفته یا خیلی زیاد دست بهش خورده.لامصب از این کرونا ...

اینجوری بخوای نگاه کنی که هیچی دیگه

باید ۲۴ ساعته بشینیم تو خونه😁

ولی خب اره درست میگی

من یه فیلم از چین دیدم که قشنگ مردم در حال خرید و خوردن غذا تو رستورانای کنار خیابون

بعضیا ماسک داشتن بعضیا نه

اینجوری بخوایم رفتار کنیم که معلوم نیست تا کی این کرونا دست از سرمون برداره

افسردگی میگیریم تو خونه

اینجوری بخوای نگاه کنی که هیچی دیگه باید ۲۴ ساعته بشینیم تو خونه😁 ولی خب اره درست میگی من یه فیل ...

اره بخدا من ک نمیزارن برم بیرون خرید عیدم نکردم هنوز.خدا بخیر کنه چین ب اون عظمتش چی شد ایران چی میشه ای خدا 

ما آبادانیا   

بچه ها من تازه دوتا شلوار خریدم به نظرتون بشورمشون فردا؟ الان وسواس گرفتم😢

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2740
اره بخدا من ک نمیزارن برم بیرون خرید عیدم نکردم هنوز.خدا بخیر کنه چین ب اون عظمتش چی شد ایران چی میش ...

یه دکتره تو پیجش میگفت امکان نداره ایران مثل چین شه

گفت معمولا جایی که اولین بار ویروس از اونجا شیوع میکنه وحشتناکه بقیه جاها کمتره خیلیییی

اینجوری بخوای نگاه کنی که هیچی دیگه باید ۲۴ ساعته بشینیم تو خونه😁 ولی خب اره درست میگی من یه فیل ...

من تازه دوتا شلوار خریدم به نظرتون بشورمشون فردا؟ الان وسواس گرفتم😢

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
اره بخدا من ک نمیزارن برم بیرون خرید عیدم نکردم هنوز.خدا بخیر کنه چین ب اون عظمتش چی شد ایران چی میش ...

یه دکتره تو پیجش میگفت امکان نداره ایران مثل چین شه گفت معمولا جایی که اولین بار ویروس از اونجا شیو ...

ان شالله خدا کنه مردممون گناه دارن هر روز هر روز استرس یه چیزیو باید بکشن

ما آبادانیا   

😂😂اره بشور خیالت راحت شه

قشنگ شلوار نورو بنداز تو ماشین

بذار تو ۴۰درجه یکساعت بشوره😂😂😂😂اصلاااااا دلم نمیاد من همچین کاری کنم با لباس نو

وای دختر منم حساس کردی من یکی یکماه پیش خریدم ولی نپوشیدم یکیم چند شب پیش بیا به قضیه جور دیگه نگا کنیم شاید خاک نشسته باشه روش تو مغازه و کلا میگن هر لباسی میخرید حتما بشورید من فردا میشورم توم بشور خخخخخ

ما آبادانیا   
ان شالله خدا کنه مردممون گناه دارن هر روز هر روز استرس یه چیزیو باید بکشن

اره والله خدا به خیر کنه

ولی شما خریدو برو یه روز ولی با احتیاط😁😉منم میرم هرموقع خیاطم زنگ بزنه

بعدشم بیا با لباسات برو تو لباسشویی

2706