2733
2734
😂😂اره بشور خیالت راحت شه قشنگ شلوار نورو بنداز تو ماشین بذار تو ۴۰درجه یکساعت بشوره😂😂😂😂اصلاا ...

با شستنش مشکلی ندارم ولی الان تا صبح بمونه تو اتاق خواب یعنی عیب داره؟😢 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
وای دختر منم حساس کردی من یکی یکماه پیش خریدم ولی نپوشیدم یکیم چند شب پیش بیا به قضیه جور دیگه نگا ک ...

یکماه پیش که چینم تازه کرونا پخش شده بود😂😂😂حداقل فقط چند شب پیشیرو بشور😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای دختر منم حساس کردی من یکی یکماه پیش خریدم ولی نپوشیدم یکیم چند شب پیش بیا به قضیه جور دیگه نگا ک ...

منم میشورم حتما ولی میگم الان تو اتاق خوابه یعنی بد نیست تا فردا بمونه و من همینجا بخوابم؟😢 وسواس گرفتم. دیوانه شدیم هی دستمو میشورم از بیرون میام پامو میشورم ولی چه فایده لباسمون چی . خسته شدم واقعا 😔

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
نه بابا بذار تو پلاستیکش دیگه

ازین ساک دستیا داره. خو اون ساک هم تو مغازه بوده دیگه 😑 واااااای خدا 😭 کاش زودتر همه چی به خیر بگذره تا دیوانه نشدیم