2737
2734
عنوان

دوستان خوش سلیقه بیان مانتوی عیدم +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5634 بازدید | 163 پست
ازکجامیدونی ندیدم چ بااعتماد به نفس حرف میزنی😑

خوب میگید نیست دیگه

پس ندیدید که میگید نیست

اگه دیده بودید میگفتید بله ژاکارد فلان قیمت هم هست دیگه

خودتون نوشتید گرونترین ژاکاردی که دیدید ۲۳۰

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا شاد نگرفتی

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
گرون ترین ژاکاررود۲۳۰دیدم دیگه خیلی هم شیک و کارشده بود

من پارسال گرفتم دویست ژاکاردو یعنی قیمتاش همونه هنوز؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
خوب میگید نیست دیگه پس ندیدید که میگید نیست اگه دیده بودید میگفتید بله ژاکارد فلان قیمت هم هست دیگ ...

نگفتم نیست

میگم تو ژاکاردا گرونترینش ازین شیک ترهم بود کارشده بود۲۳۰

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2738
منکه مانتو و شلوار پارسالم میپوشم. برا عید فقط یه شومیز و روسری و کیف گرفتم شد ۳۲۳ تومن

منم همین کارو میخوام بکنم شومیز چی گرفتی چه قیمتی

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
استارتر ببخشید به نظرت این مانتو۹۶۰میارزه؟

ژاکارده نه؟؟

من مانتوی ژاکار کوتاه خوشم اومد ۴۷۵ 

به نظرم برای جنس ژاکار هر چی بدی ارزش داره اما از طرحش خوشم نیومد

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
اصلا خودت دلت میاد ی تومن بدی برا ی مانتو؟

دلم بیاد یانه بستگی به جیبم داره

ولی واقعا اینقد نمیارزه

حالا خب دوستان میگن متری۳۰۰

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706