2737
2734
عنوان

دیگه خیلی دارید وسواس به خرج میدین

1293 بازدید | 85 پست

در این حد اخه؟؟؟؟

امروز رفتم باشگاه ثبت نام کنم گفتم راسته بخاطر کرونا خلوت شده گفتن ن بابا از ظهر خیلیم شلوغ بود

قرار نیست تو صورت هم تف کنیم که! همینکه شما دستاتو بشوری یه ماسکم بزنی محض احتیاط تو صورت بقیم سرفه نکنی درسته دیگه

بعضیا خودشونو تو خونه زندانی کردن  

شماها عجیبید یا من عجیبم؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ماسک بزنی محض احتیاط.

تو صورت کسیم سرفه نکنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا من عجیبم که به هیچ جام نی

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
تو عجیبی

والا شما وسواس دارید  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
نی نی سایتیا عجیبن. الانم میان میخورنت

من اتوبوس مترو سوار میشم والا همون ماسکم خیلی از مردم نمیزنن موندم اونا مردم جامعن یا این نی نی سایتیا

نه به این شوری شور نه به اون بی نمکی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مربیه باشگاه اینو بهت گفت؟

نه 

خودمم دیدم مردمو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماسک بزنی محض احتیاط. تو صورت کسیم سرفه نکنی

سلام منم امروزواسه یکاری رفتم پارک فک کنم فقط من خودموحبس کرده بودم توخونه همه دورهم نشسته بودن بچهاشون همینجورول میچرخیدن توپارک یکی بچه ش ک پاپرهنه بوددلم سوخت رعایت نمیکنن بعضیا