2733
2739
عنوان

دیگه خیلی دارید وسواس به خرج میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اتوبوس مترو سوار میشم والا همون ماسکم خیلی از مردم نمیزنن موندم اونا مردم جامعن یا این نی نی سایت ...

اینجور مواقع جو اینجا خیلی بد میشه. همه چی رو هم بهم ربط میدن، آدم هنگ میکنه.

خدایا من بخشیدم، از ته دلم.... توام ببخش، کمک شون کن لطفاً...  
2728
اخه همین حالا که کرونا اومده رفتی ثبت نامه باشگاه😒

قبلا میرفتم رفتم ادامش

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
من اتوبوس مترو سوار میشم والا همون ماسکم خیلی از مردم نمیزنن موندم اونا مردم جامعن یا این نی نی سایت ...

ماسك مهم نيست عزيزم مهم اون دست هاست كه به همه جا ماليده ميشه

من باشم باشگاه نميرم

اوني كه مبتلا باشه به هرجا دست بزنه همونجا ويروس هست

چون ويروس ميتونه تا چندساعت زنده بمونه

مهسا جونم گمت كردم .لغو كاربريم كردن اسم كاربريت يادم نيست اگه امضامو ديدي بهم پيام بده (شقايقم)
سلام منم امروزواسه یکاری رفتم پارک فک کنم فقط من خودموحبس کرده بودم توخونه همه دورهم نشسته بودن بچها ...

سلام خوبی گلم از نامزدت چخبر

هرچی تعادلش خوبه دیگه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
امضات 😑😑

امضامم معلومه به هیچ جام نی😀

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
سلام منم امروزواسه یکاری رفتم پارک فک کنم فقط من خودموحبس کرده بودم توخونه همه دورهم نشسته بودن بچها ...

واسه اینکاراس سرعت شیوعش بالاس تو ایران

بابا مراقب باشیم حداقل بخاطر اطرافیانمون

الکی نگیرید. ببینید کافیه عطسه یکی مالیده بشه به میله اتوبوس و شما دستتون رو به اون میله بگیرید و بعدش دستتون رو بزنید به صورتتون. تمام 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

تو عجیبی که حالا وسط این کرونا یادت افتاده بری باشگاه 😁😁 خوب حالا یه ماه نرو تا ببینیم چی میشه. مسئول اونجا که نمیاد نون خودشونو آجر کنه، میگه بیاین خیلی هم خوش میگذره 😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...