2733
2739
عنوان

دیگه خیلی دارید وسواس به خرج میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 85 پست
عزیزم شما عجیبی وگرنه خیلی خطرناکه و شیوعش سریعه تو ایران با یه ماسک حل نمیشه

اره باید خونه نشین بشم دانشگاه و باشگاه و کلاسمو نرم اون وقت دیگه خوب میشه؟  

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دقیقا 😆

حالا عضویتت مبارک😜

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
امثال ایشون هستن که باعث شیوع بیشتر میشن.

تو خوبی

شیوع ناپذیر

استریلیزه  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

عجیبی نداره.من الرژی سرفک گرفتم یه هفتس.نرفتم باشگاه بالاخره بدنم مریضه الان یه لحظه ویروسش بهم منتقل شه بدبخت میشم.بالاخره تنگی نفس اینا میاره.

البته ویروس کرونا اینقدرام که بعضیا میگن چیزی نیس جدیش گرفتن ساده نیست.برعکس باید خیلی جدی گرفته بشه.اینجا چین نیس که بخوان تو ده روز بیمارستان بسازن و زودم راه مداوا رو بفهمن.اینجا جاییه که وقتی میفهمن جون افراد در خطر قیمت کالای بهداشتی رو میبرن بالا که سو استفاده کنن.به فکر جیب خودشونن مهمم نیست واسشون بمیری یا نمیری.

یه کمم جدیش بگیریم بهتره.هی میگن از رفتن به بیرون غیر ضروری پرهیز کنید.نه اینکه هرکاری دارید بزارید کنار حتما برید مکان های شلوغ و عمومی

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
تو عجیبی که حالا وسط این کرونا یادت افتاده بری باشگاه 😁😁 خوب حالا یه ماه نرو تا ببینیم چی میشه. مس ...

قبلا میرفتم تمدیدش کردم

نمیشه نرم این همه زحمت کشیدم کم کردم نرم میترسم دوباره برگرده

به علاوه حالم خوب میشد وقتی میرفتم رو روحیه ادم تاثیر داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه اینکاراس سرعت شیوعش بالاس تو ایران بابا مراقب باشیم حداقل بخاطر اطرافیانمون

😑اره خب ولی من نه باکسی صحبت کردم نه پیش کسی نشستم حواسمم بوددستموب صورتمودهنم نزدم وقتیم اومدم دستاموشستم صورتمم باشامپوشستم مشکلی پیش نمیاد ک؟؟

الکی نگیرید. ببینید کافیه عطسه یکی مالیده بشه به میله اتوبوس و شما دستتون رو به اون میله بگیرید و بع ...

باشه من با خر تردد میکنم تا امثالم باعث شیوع بیشتر نشن  

من هم ماسک میزنم هم دستامو میشورم هم ژل میزنم ولی اینکه بخوام خودمو زندانی کنم رو دیگه درک نمیکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
قبلا میرفتم تمدیدش کردم نمیشه نرم این همه زحمت کشیدم کم کردم نرم میترسم دوباره برگرده به علاوه حال ...

خواهر منم ورزشکار تقریباً حرفه‌ایه، به اونم گفتم نره، صلاح مملکت خویش خسروان دانند 😊

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اره باید خونه نشین بشم دانشگاه و باشگاه و کلاسمو نرم اون وقت دیگه خوب میشه؟    

بله گلم با مراعات و احتیاط سرعت شیوعش کم میشه و تا از بین میره

حداقل کلاس میری یه محلول ضدعفونی کننده دست باهات باشه و چندتا پد الکلی واسه گوشی و وسایلت

جدی بگیریم

اره گفتن بیمارستان تخلیه کردن ولی اخبار چهارمحال هنوز اعلام نکرده ولی  همه میگن اومده . اره سرد ...

😢وای کاش هوازودترگرم بشه ک ویروس نابودشه 

یه دکتر تی وی میگف 3 هفته بهداشت رو کاملارعایت کنید 

خوزستان ک هواگرم شده امیدوارم اینجانیاد کلانابودشه توایران اخه این چ دردی بوددیگه

ماسک بزنی محض احتیاط. تو صورت کسیم سرفه نکنی

شما عجیبی وگرنه چین تا این حد پایبند به قرنطینه نبود حتی اجازه خروج برای خرید به ساکنان نمیده مگر در شرایط خاص 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
بله گلم با مراعات و احتیاط سرعت شیوعش کم میشه و تا از بین میره حداقل کلاس میری یه محلول ضدعفونی کنن ...

اینارو میبرم و دارم ولی نمیتونم کلاسامو نرم شرمنده که شیوع پذیرم و زندگیمو تعطیل نکردم خیلی معذرت  

1
5
10
15
20
25
30
35
40