2733
2739
عنوان

دیگه خیلی دارید وسواس به خرج میدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 85 پست

اگه شما دوست داری میتونی بری

ولی

تو خود چین مردم از در خونه بیرون نمیان.  شهر هاشون شده شهر ارواح. حتی واسه حیوانات خانگی شون هم ماسک میزنن. انقدر که این بیماری جدی هست.

حالا تو ایران میگن ول کن بابا وسواس نشو...!!!!@

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
😑اره خب ولی من نه باکسی صحبت کردم نه پیش کسی نشستم حواسمم بوددستموب صورتمودهنم نزدم وقتیم اومدم دست ...

یه محلول ضدعفونی کننده دست هم تو کیفت باشه که مرتب دستت رو ضدعفونی کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماسك مهم نيست عزيزم مهم اون دست هاست كه به همه جا ماليده ميشه من باشم باشگاه نميرم اوني كه مبتلا ب ...

خوب بعد از استفاده از دستگاه دستهامون رو با الکل تمیز می کنیم این که دیگه مشکل نداره 

با خدا باش و پادشاهی کن
2731

عزیزم ویروسش تو سطح باقی میمونه 

یعنی سما مثلا با دستگاه کار میکنی نفر قبل شما مریض بوده دست زده به دستگاه 

حالا تو دست می‌زنی بعد هم دیت می‌زنی به صورتت 

میگیری دیگه 

بعد هم از ماست که بر ماست اگه ملت هوشیار بودن سریع جلوی هواپیمایی می ایستادن که پروازارو ببندن 

باشه من با خر تردد میکنم تا امثالم باعث شیوع بیشتر نشن     من هم ماسک میزنم هم دستامو میش ...

عزیز دل تو صلاحتو میدونی که خودت خودتو حبس نکنی.ولی بعضیام مثل من حبس که نه صلاح میدونن تو خونه با خیال راحت بشینن تا اینکه برن تو معرض بیماری.هی دارن اعلام میکنن از قرار گرفتن تو مکان های عمومی اجتناب کنید.مکان های ورزشی و شهربازی مترو و مهمونی های عمومی همه باید بیخال شی.فک نکنم از سلامتی ادم بیشتر بشه.الان هرچی کنسرت و سینما هست همه کنسل شدن.بیشتر شهرا مدرسه ها تعطیل اعلام شده.بعضی شهرا قرنطینه.جدی بگیریم بهتره.اونوقت نگیم رسانه ملی نگفت.هی دارن میگن دو سه هفته رعایت کنین تا زمانش بگذره.به شخصه واسه من اصلا سخت نیس.چون جونمو دوس دارم

😍 خدا جونم شکرت به خاطر کنجدی که بهم دادی.خودت مواظب تو دلیم باش 😍
2740
اینارو میبرم و دارم ولی نمیتونم کلاسامو نرم شرمنده که شیوع پذیرم و زندگیمو تعطیل نکردم خیلی معذرت &n ...

شیوع پذیر دیگه چه کلمه ایه؟!!! خودت اختراع کردی؟!!

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
یه محلول ضدعفونی کننده دست هم تو کیفت باشه که مرتب دستت رو ضدعفونی کنی

اگ برم بیرون دیگه😅

گوشیمم اومدم الکل زدم دیگه بهداشت رعایت بشه مشکلی پیش نمیادمگ اینکه بقیه اعصای خانواده رعایت نکنن

نه عزیز عجیب نیستی من حتی میرم سوارکاری و یه روز در میان هم باشگاه. آدم جانب احتیاط رو رعایت می‌کنه به فعالیت روزمره هم میرسه 

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
شما عجیبی وگرنه چین تا این حد پایبند به قرنطینه نبود حتی اجازه خروج برای خرید به ساکنان نمیده مگر در ...

عجب باشه نریم دانشگاه  حذفمون کردن اونوقت چی

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

من امروز بیرون بودم اکثرا ماسک نداشتن، من که ماسک زده بودم و دستکش چرمی تو این هوا😄

رفتم داروخانه ملت همه ضدعفونی میخریدن به هر نفر فقط دوتا میفروختن، 

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
خوب بعد از استفاده از دستگاه دستهامون رو با الکل تمیز می کنیم این که دیگه مشکل نداره 

خب تو اون لحظه شما حواست نباشه دست بزني به چشمت يا بيني يا لب 

اون موقع چي

مهسا جونم گمت كردم .لغو كاربريم كردن اسم كاربريت يادم نيست اگه امضامو ديدي بهم پيام بده (شقايقم)
2706