2733
2734
عنوان

چرا شوهرم منو نمیخواد؟ با این همه وجنات

| مشاهده متن کامل بحث + 6433 بازدید | 191 پست
اونوقت یسری زنها مث جاریم با پول شوهرشون خونه و مغازه خریدن و یک ملیارد طلا ، یعنی خونه پدرش هیچ ندا ...

اره   درستع  من خودمم  نتونستم  خوب شرایط  رو مدیریت کنم

🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید 🚫🚫🚫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل شما همین بود عزیزم از خودگذشتگی کردی جان فشانی کردی

مرد ب زنی مغرور ب زنی خودخواه دل میبنده 

تو همه طوره در اختیار و در دسترسش بودی و ایشون خسته و زده شد مرد زنیو میخواد ک ندونه مال خودشه یعنی بهترین ورژن خودشو ایفا کنه چون هرلحظه ترس اینو نداره نکنه این خانم منو ول کنه 

چون خیلی از خودت میگذشتی ببین خاصیت مرد اینه من تمام حقوقم دست خودمه تازه تمام کارها رو هم می‌کنه همسرمم با سواد و دکترا داره ولی همیشه خودم اولویت هستم از حقم دفاع میکنم حتی خیلی جاها زورم میگم 

2731
اره   درستع  من خودمم  نتونستم  خوب شرایط  رو مدیریت کنم

شما در واقع فدای خودخواهی دونفر شدی یکی همسرت یکی هم مادرت ، چطور یه مادر میتونه انقدر خود خواه باشه ، فرق دختر دسته گلش با یه برده چی بوده خونه شوهر؟ چطور از شما میخواست در مقابل ظلم سکوت کنی اونم فقط بخاطر حرف یه عده خاله زنک های اطرافش

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
داره ک میره  ولی چرا ؟  جواب سوالام رو  هیچ وقت      نمیگیرم

منم همینم  با این تفاوت که عرضه طلاق دادن نداره .کاش علنی جار بزنه که نمیخاد و طلاقم بده .ولی خوب زیر زیرکی میسوزونتم 

میشه یه صلوات بفرستی دوست خوبم 😘

جواب سوالت اینه اون لیاقت زن خوبی مث تورو نداره امقدر باج دادی کوتاه اومدی سواستفاده میکنه ازت پرتوقعش کردی فک میکنه تو همه چی باید کوتاه بیای و اعتراضی نکنی 

با افتخااااار کوردم💛🧡

به کسی زیاد رو بدی هوایی میشه بعد یه مدت برمیگرده سراغتون ، اما اگه بعد طلاق و در صورت بچه نداشتنتون دیدید زندگی بدون آن بهتره براتون پیشش برنگرد ، نظر من اینه که بعدا پشیمون میشه  

مهم ترین چیزی که بائو رو نداری محبت و عشق فراوان اینکارا هیچ جوره اندازه یه نقطه جلو یه بعل عاشقانه نیست اشتباهت همینه که به جای شکم و خونه به روحش نرسیدی

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
اونوقت یسری زنها مث جاریم با پول شوهرشون خونه و مغازه خریدن و یک ملیارد طلا ، یعنی خونه پدرش هیچ ندا ...

دخترخالع شوهر منم همینع 

همیشه هم مینالع نکبت ولی تو باسنش عروسیه که چ کیسی تور کرده آیفون ۱۳ پرومکس تو خوابم نمیدید تو خونه باباش داشته باشه 

2706