2733
2734
عنوان

کیا تو بارداری «به » خوردن🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 9084 بازدید | 67 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خخ عذر خودم بچم کوچیکه باردار شام ناخاسته همش ناراحتم تو طول شبانه روز 

اره بالا دیدم ک اشتباه ریپلای کردی.عزیزم دیگه کاریه ک شده ناراحت باشی ک بدتره به این فکر کن ک خداخواسته و شده دیگه منم بچم ناخواسته بود یعنی اصلا احتمال نمیدادم ک باردار باشم تا ۳ماهم نمیدونستم ولی دیگه کنار اومدم باهاش الان ک ۱۸ماهشه جونم بهش بستست بچهای ناخواسته بعدا خیلی خواستنی میشن

محکم بشین دلم این دور اخره
تو نگران نیستی؟؟من ۲۳ سالمه تو چندی وای خدا من ک داغون شدم 

نه نگران چرا 🙃 من انقد مامان سخت جونیم که نگو سر بچه اولمم خیلی سختی کشیدم 

۲۸ ام

خدایا منو غول کن تا نی نی یارا رو کتلت کنم😄
2742
2740
خوب سفيد ميشه.من شوهرم سبزه خودم سفيد دخترم خيلي سفيد شده

منم شوهرم گندمیه خدا کنه سفیدشه ،،من سفید دوس دارم مخصوصا که دختره

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
بچه های ناخاسته خیلی شیرین میشن😁

خیلی

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
انشالا مال منو اسی هم همینطور خوب باشع و بعدا راضی باشیم

بستگي به خودتونم داره من پسرم شلوغه دخترم كه بدنيا اومد بيشتر بهش توجه كرديم

نه بخدا كه حالا از خودش دربيادا

ولي دخترم بينهايت آرومه 

اگه به زمان عقب برميگشتم خودم خواسته دومي رو باردار ميشدم

پسرم نسبت به همسناي خودش عاقلترم هست 

میگم شما ترشیم خوردین؟ من خیلی ترشی دوس دارم ولی نمیخورم😑

من این دخترم ناخواسته اومد تو دلم یه ذره ترشی نخوردم

ايشالا🙏🏻🙏🏻

عزیزی ممنونم

2706