2737
2734
عنوان

کیا تو بارداری «به » خوردن🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 9055 بازدید | 67 پست
من ترشي بدم اومده بود ولي خيار گوجه سبز رب انار زياد خوردم

کاش منم تغییر مزاج بدم به ترشی فک میکنم اب دهنم را میوفته🤦🏻‍♀️

خدایا منو غول کن تا نی نی یارا رو کتلت کنم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رب انار بچه رو سیاه می کنه

پسر من سفید سفیده😀

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
2731
من ترشي بدم اومده بود ولي خيار گوجه سبز رب انار زياد خوردم

من‌عاشق شیرینی جات بودم ولی از وقتی باردار شدم(بارداری دوم) از شیرینی بدم‌اومده چیزای ترش دوست دارم 

بارداری اول شیرینی دوست داشتم و بستنی ولی الان کاملا برعکس 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
پسر من سفید سفیده😀

من از ترس نخوردم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
من از ترس نخوردم

نه من اخرای بارداری انگشت میزدم تو رب انار میخوردم همه میگفتن سیاه میشه ولی عین برفه پسرم. رب انار خیلی خاصیت داره ازونجا که انار خیلی دوست دارم و تو اون فصل نبود رب انار میخوردم خداییش خیلی تاثیر داره رو زیبایی و هم سلامتی

2738