2737
2734
عنوان

دوستم خودش خودشو دعوت کرده خوشم نمیاد ازش

| مشاهده متن کامل بحث + 1762 بازدید | 53 پست
دعوت نکن.. منم دوست صمیمی مو بعد عروسی گذاشتم کنار.. خیلی عوض شده بود و فقط رو اعصاب بود.. خیلی تلاش ...

خیلی دوست من پروئه میگه لباس بگیر برام تا چندماه دیگه پولشو بدمممم خواستم خودمو بکشم 

همسر خوب که داشته باشی به کسی نیاز نداری❤️🧿دوست دارم همسرم🧿❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به من گفت تو خرابی دختر منم خراب میکنی الان برعکس شده دختر خودش خرابه منم شوهر کردم بخدا بخاطر حجابم ...

وای خدا چه وقیح ...باور کن بخاطر خودت نمیاد بخاطر پسر خواهرت میاد..مگه هرکس مانتویی یا بی حجابه خرابه...کی مردم میخوان یکم فکرشونو باز کنن

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2731
خیلی دوست من پروئه میگه لباس بگیر برام تا چندماه دیگه پولشو بدمممم خواستم خودمو بکشم 

بنظرمن رودرواسی وبذارکناربگوشوهرم خوشش نمیادبادوستایی دوران مجردیم رفت وامدداشته باشم 

خیلی جاهابدردخیلیاخوردیم٬ولی حیف بیشتردرداروازهمون خیلیاخوردیم  
وای مواظب زندگیت باش...... زنگ بزن بگو مهمونات تکمیله و نمیشع دعوتش کنی..بگو که نیاد..

دقیقا واسه همین میگم شرش کم نمیشه راحت شم مامانم تاریخ عروسی همه چیو گفته ن خودم ن شوهرم ازش خوشمون نمیاد بیشعور تازه به من میگه میخوام بیام عروسیت لباس تنگ بپوشم جلب توجه بشم

اون میخواد بیاد و یه عالم هم بزک کنه و هی وسط باشه و خودشو به خواهرت هی نشون بده بلکه برن بگیرنش...

خواهرم گفته اگه بمیرمم اینو واسه پسرم نمیگیرم 

2738
اره عزیزم الان دوماهه ماه عسلمو رفتم تموم شده بخاطر مشکل مالی نتونستم قبلش عروسی بگیرم  الان می ...

اهان مبارک باشه به سلامتی😘

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
بنظرمن رودرواسی وبذارکناربگوشوهرم خوشش نمیادبادوستایی دوران مجردیم رفت وامدداشته باشم 

این اگه من درم ببندم از بالای در خودشو میندازه تو حیاط (عروسیم تو خونس) 😢خداکنه نیاد تازه میخواد بیاد همون ارایشگاهی ک من هستم خدا بدادم برسه 

به من گفت تو خرابی دختر منم خراب میکنی الان برعکس شده دختر خودش خرابه منم شوهر کردم بخدا بخاطر حجابم ...

فردا شورتم از راه بدر میکنه چه بیحیا چند سالشه که با پسر 22ساله خابیده ...

فردا شورتم از راه بدر میکنه چه بیحیا چند سالشه که با پسر 22ساله خابیده ...

19سالشه خیلی عقده ایی شده همش میخواد کار بد کنه انقد مامانش بهم توهین کرد تا سر دخترش اومد