2733
2739

همه چیت عالیه پرفکت

فرق کج بیشتر از وسط بهت میاد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عالی یه دختر طبیعی وناز‌.چاق نشو عمل هم نکن .....بینی نخودی و صورت قلمبه ولی ک نشد زیبایی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

خیلی لاغری

خوشگلی

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2728
آھا فهميدم کدومرو میگی این ماہ تخفیف نداشت لعنتی🤣ولی خیلی خوبه   به جاش اوین اوت تخفیف زدن مش ...

دیگه کدوم محصول اوریفلیم محشره؟بگو بگو

بعدشم کانال تل داری بهم بگو اینا رو تموم کردم بهت سفارش بدم برام بیاری

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤

عروسک از روی عکس.آدرس ها تو امضامه

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
2738

همه چیزت عالیه فقط یه ذره تپل شو

مدل موی بسته بیشتر بهت میاد انگار

و بنظر شخصی من موهاتو زیاد روشن نکن

چون پوستت سفیده رنگهای دودی و نسکافه ی بیشتر بهت میاد

تو این عکسها موهات زیاد روشن اند

شما که کلا تو کار اریفلیمی 😻😹 منم انقد عاشق محصولاتش شدم رفتم با کمپانیشون کار کردم😹😹  ...

آره..اخه واقعا برند حرفه ای هست

پولی که میدیم حلالشون واقعا

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤