2737
2734

اصلا لود نمیشه اینترنتم افتضاحه.باز یکم بعد امتحان میکنم اگه شد لایکتون میکنم.ببخشید معطل نشید اینجا من صداتون میزنم

موفاسا نام پدر سیمبا هست تو کارتون شیرشاه😊😐🦁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتماحتما ابرسان و دور شم مارک اوریفلیم رو بگیر فوق العاده ست و برای هر پوست و سنی احتیاجه

مرسی عزیزدلم. دورشم چیه؟

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731
2740

شبیه ندا یاسی هستی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
عزیزم میشه بگی چ چیزایی بزنم خوبه؟؟

گلم شویندہ و اسکراب استفادہ کن شویندہ روزی ۱ بار اگه پوستت چربه ۲ بار اسکرابم هفته ۳ بار 

فعلا چون جوشات مال ھورمونه زیاد بهشون دست نزن ولی اگه می خوای سریع تر کنی روند رفتش از روغن درخت چای و کینو لاونیچر استفادہ کن 

روزی ۱ یا ۲ بار بزن به جوشات