2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا خیلی ناز افتادی

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2728
اسپری cc  و دور چشم و آبرسانش

عزیزم اینایی ک گذاشتی واسه همه پوستا جواب میده

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
رنگش ابیه ابرسانش الان عکسشونو میذارم

آھا فهميدم کدومرو میگی این ماہ تخفیف نداشت لعنتی🤣ولی خیلی خوبه  

به جاش اوین اوت تخفیف زدن مشتریا راضی بودن ولی این که شما داریم خوبه  

نه عزیزم خوبه هیکلت-همیشه لاغری بعتر از چاقیه من خودم خیلی دوس دارم هیکلمو هرکی هم بگه لاغری برام‌مهم نیس البته الان خیای بهتر شدم اگرمیتونی یکم صورتتو پرتر کن

نمی دونم.من که راضیم خیلی اون اسپری محشره

نحوه استفاده شون رو میگی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻