2733
2739
عنوان

بدبخت شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 321219 بازدید | 1516 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو خونه مادر شوهرت یا خواهر شوهرت  اگر یه خورده اونا انسانیت داشته باشن نمیزاره شوهرت اذیتت ک ...

دبگه یه جورایی دزدی کرده از چیش دفاع کنن؟تو خوشیا  مادر شوهر خواهر شوهر حق دخالت ندارن تو بدبختیا باید بره بیوفته رو اونا؟😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2731
اره اما من با ماهی دو تومن یه مانتو میخرم یه کیف میخرم و لباس تو خونه ایی میخرم کی هر ماه به مانتو و ...

منم ماهی دوو پونصدحداقل خرج میکنم مثلا میرم بیرون یه عطر میگیرم فرداش از یک ظرفی خوشم میاد میگیرم وهفته بعد لباس خونه بچه ها و یه روز ناهار بیرونی وهدیه برای کسی و.......واقعااااا 2 تومن خرج کردن نیاز به حساب پس دادن نداره اگر همسر هم وضعش خوب باشه .الان مشکل بی اجازه خرج کردنه و عصبی شدن همسر

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
اگه بلدی نفقه چیه پس باید بلد باشی نفقه رو زن نمیدزده مرد خودش میده من فقط بااین مشکل دارم نه با مبل ...

عزیزم دیگه نمیتونم چطوری بهتون بگم که اگه مرد نفقه نده زن میتونه یواشکی برداره اسمش هم دزدی نیست!

ما متوجه ایم شما متوجه نیستید

عزیزم کجا زندگی میکنید؟ خیلی سطحی برات مثال میزنم  یه شیشه نوتلا شده ۷۰هزار تومن یه تیکه بلو ...

خوب عزیزم اینا بیشترش مثل بنزین و اینارو که خوده شوهرش گفته میده ایشون دوتمت که اینارو نخریده که

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌
2740
از صفحه اول تا الان هی میگی دزدی دزدی! وقتی مرد درآمد خوبی داره زنش هم باید در اسایش زندگی کنه نه ا ...

خوب کردی ازشیر مادر بهت حلالتر،الان رفتم کامنت های گذشتت رو خوندم،چطور شوهرت بلده ۵میلیون بده مامانش وکلی پوله دیگه واسه خانوادش خرج کنه ،ولی تو پول برداشتی شده دزدی،خانما لطفا اینو درنظربگیرین اگه بریم خونه های مردم هم کلفتی ماهی ۳/۵بهمون میدن ،پس اگه شوهر استاتر ۵میلیون حقوقشه موظفه به زنشم پول بده

خوب عزیزم اینا بیشترش مثل بنزین و اینارو که خوده شوهرش گفته میده ایشون دوتمت که اینارو نخریده که

ببخشید خوشگل من میگه ایشون فقط خورد و خوراک خونه مثل سیب زمینی و پیاز و این چیزا میخریده هیچ پولی بهش نمیداده

ما زن ها چقدر مظلومیم که باید برای هرکاری جواب پس بدیم.لطفا قورتم ندین. کاری ندارم اسی کارش درست بوده یا نه.اما آیا اگر یه مرد هم از حساب خانومش بدون اطلاع خرج کرده بود و خانم متوجه شده بود.همین اندازه ترس و استرس داشت؟ خانم میتونست همینطور پشت تلفن عصبی باشه؟

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟
2706