2752
2734

یه کمکی کنید پلیز راهنمایی چیزی تمام استرس من بخاطر رقصه 

ویدیویی میشناسید خشگل باشه بتونم چن تا حرکت ازش یادبگیرم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودت باش خواهشا

ادای الکی و زورکی در نیار

همون ساده و ناز در حد حرکت ساده کافیه

فقط خودتو تو اینه نگاه کن موقع رقص که ایرادتو برطرف کنی

بااهنگ نخون

لبخند ملیح

تمام

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  

ی چندتا ویدیو اصولی از یوتیوب و اینستا ببین سعی کن خیلی پیش پا افتاده هم نباشه که تابلو باشه همونارو هی با خودت تمرین کن

اتفاقا دیشب رفته بودیم عروسی بعد کاملا مشخص بود عروس یکی دو تا از حرکاتشو داخل این فیلمای عروسی یاد گرفته از اول تا اخر فقط همونطوری میرقصید، توروخدا تو اینجوری نباش و روی قر کمرتم کار کن ن فقط دست

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

الان دیگہ تنھا راحت این ھست ی آھنگ رقص تکی ی آھنگم برای رقص دو نفرہ انتخاب کنی از فیلمای آموزشی یوتیوب و اینستا[پیجای آموزش رقص عروس ھست]انتخاب کنی و تمرین کنی با بقیم در حد توانت چندتا حرکت یاد بگیر انجام بدہ

ی چندتا ویدیو اصولی از یوتیوب و اینستا ببین سعی کن خیلی پیش پا افتاده هم نباشه که تابلو باشه همونارو ...

خب گلم وقتی چن تا حرکت یاد میگیریم همونارو تکرار میکنیم دگه

خب گلم وقتی چن تا حرکت یاد میگیریم همونارو تکرار میکنیم دگه

اره ولی نه بصورت مداوم و پشت سرهم فقط تو یه قسمت (مثلا مچ دست) قشنگی رقص به اینه که هرزگاهی یه دور خوشگل بزنی و کمر و گردنتو ریز با اهنگ تکون بدی نه کمر و پاها راکد باشه و فقط مچ دست و یکمم گردن و رقص بدن

اگه تعادل تو رقص برقرار باشه یه رقص بی نظیر میشه که اونم تکرار و تمرین میخواد ولی اگه دل بدی به کار سر دو هفته حسابی وارد میشی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎