2752
2734
عنوان

شوهرتون قبل ازدواج

572 بازدید | 27 پست

سلام   کسایی هستن که شوهرش قبل ازدواج کسی دوست داشته باشه که از فایل خود شما باشه و باهاش توی چشم بشین و دخترع خیلی از شما سر تر باشه ؟ 

چیکار کردین ؟ 

شوهرم یکی از فامیلای منا دوست داشته ، دختره خیلی شیک و باکلاس و خیلی پولداره 

شوهرم خیلی ظاهر بین و افتضاحع  و این موضع خیلی عذابم میده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهر من قبل از من با زنداداشش رابطه داشته.یعنی عاشق هم بودن و حتی رابطه ج.ن.س.ی هم داشتن.من اینو بعد ...

چه داداش بی غیرتی داشته

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 

من شوهرم رفت برا دختر عموش خیلیی خونواده عموش خاستن ولی دختر عموش گفت ازدواج فامیلی نه 

الانم مجرده با هم خیلییی دوستیم چون میدونم نه اون چشم داره نه شوهرم دختره خیلییی پاکه

و همینطور شوهرم

میرم خونشون میاد خونمون خیلیی با هم صمیمی هستیم

مشکلی اصلا ندارم

من شوهرم رفت برا دختر عموش خیلیی خونواده عموش خاستن ولی دختر عموش گفت ازدواج فامیلی نه  الانم ...

اما اون دختره واقعا پاک نیس نکاهاش و رفتارش و هزارتای دیگه افتخار میکنه مرد زن دار بکشه سمت خودش

الان باهاش چی کار میکنی 

هیچی تعهد دادن ک باهم رفت و آمد نکنن.ولی می‌دونی چهره ی اون هر. زه کاملن با من فرق می‌کنه‌‌.مثلن اون خ لاغره ولی من تپلم.فکرایی ک شما داری رو کاملن میفهمم.فکر این ک شوهر من واسه فراموش کردن اون با من ازدواج کرد یا اینکه هنوزم یعنی بهش فکر میکنم یانه.خ اذیت میشدم بابت اینا.ولی وقتی دیدم کاری از دستم بر نمیاد دیگه سعی کردم بهش فکر نکنم