2737
2734
عنوان

ساکن قمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 86 پست
نترس عزیزم بخدا فضازی مجازی خیلی ترسونده برو زندگیتو عادیتو کن

والااا شده مثل زلزله چندسال پیش تهران

من خودم اذری ام وساکن تهران زلزله زیاد دیده بودیم و اصلا نمیترسیدیم 

ولی واقعا تو فضای مجازی یه جوری جو میدادن مردم ازترس تهرانو داشتن خالی میکردن😂😂😂

ولی الان که جوش رفته حتا یه نفرم به فکر نیس خونه مقاوم بخره یا بسازه....

قدرت فضای مجازی و جو دادن های الکی رو میبینید توروخدا

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قمم به نظرم بر نگردید تازه خلیا دارن فرار میکنن یه کم صبر کنید بهتره

فرار بدتر میکنه ک ..ب دیگران اسیب میزنن .باید بمونن و رعایت کنن تحت کنترل باشن

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731
تازه اومده؟ نمیدونم والله بعضی آدما

اره اومده خوابگاه. از صبح از رختخواب نیومده بیرون

من امروز اومدم خوابگاه ده دقیقه تو اتاق بودم اومدم نماز خونه

میترسم برم تو اتاقم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2740
یکی از اینترنای پزشکی توی اراک مشکوک به کرونا شده

من خودمم همه علائم رو داشتم بجز تب رفتم دکتر. گفت حتی سرما هم نخوردی. حنجرت مشکل داره.

😕

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!