2737
2734
عنوان

ساکن قمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 86 پست
والا من اراکم اومدم بیرون همه ماسک زدن بد تر ترسیدم

منم ساکن اراکم 

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من اراکم اومدم بیرون همه ماسک زدن بد تر ترسیدم

شهر ما هم خیلی ها زدن جدی بگیرید مریضی سختیه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

کرونا به خدا از انفولانزا کشندگیش بیشتر نیست چه ترسیه افتاده تو جون ملت به فضای مجازی اعتماد نکنید زندگی عادیتون رو بکنید فقط بهداشت شخصی رو رعایت کنید همین!

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2728
کرونا به خدا از انفولانزا کشندگیش بیشتر نیست چه ترسیه افتاده تو جون ملت به فضای مجازی اعتماد نکنید ز ...

منم همین نظرو داشتم انگار داره جدیتر میشه

از همین الان الان شروع میکنم با انرژی زیاد برخلاف همیشه!۱۲/۵از وزن ۹۰ هدف اول ۸۵ بعد ۸۰ بعد ۷۵ بعد ۷۰ بعد ۶۵!من میتونم قطعا میتونم 💪💪💪💪
2740
بمون نرو همشهری

اگر این شوهرم بذاره😑😭😂اه

نه .‌‌..اما فکر میکردم بازیه سیاسیه هنوزم بهش اعتقاد دارم ک سیاسیع اما فک نمیکردم انقدر جدی باشه

سیاسی که صد درصد هست ولی با درگیر کردن جون مردم به اهداف سیاسیشون میرسن دوست عزیز..برای سیاستمدارها جون بشر ذره ای ارزش نداره

من قمم به نظرم بر نگردید تازه خلیا دارن فرار میکنن یه کم صبر کنید بهتره

یکی از هم اتاقیای من مریضه. از قم اومده 

چکار کنم. بهش گفتم برو دکتر میخواست من رو بخوره😭

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
منم همین نظرو داشتم انگار داره جدیتر میشه

بله بیماری جدیه اما از نظر مسری بودن باور کنید استرس و ترس بیشتر از مریضی خطرناکه

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏