2733
2739
عنوان

ساکن قمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 86 پست
الان کرونا فقط توی قم نیستش😑

تهران بابل اراک هم هست فعلا

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از اینترنای پزشکی توی اراک مشکوک به کرونا شده

اتوبوسایی که میان اراک از تهران و کرج همه از قم مسافر میزنن . دانشجو ها هم که تو اون اتوبوسان.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731

تنها کشوری هستیم که موضوع جهاتی و خطرناکی مثه کرونا رو با تیش خند رد میکنیم و بقیه کشورا شهراشونو دارن قرنطینه میکنن. بشدت در ایران ژنومش خطرناک تر بوده آمار کشته شده هاش بیرون نمیدن.. خودتون بداد خودتون برسید. شایعه ای در کار نیست کرونا نیومده عید دیدنی!!!

هر چه در فَهم تو آید؛ آن بُوَد مَفهوم تو

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
نه .‌‌..اما فکر میکردم بازیه سیاسیه هنوزم بهش اعتقاد دارم ک سیاسیع اما فک نمیکردم انقدر جدی باشه

اخه چه ربطی به سیاست داره اخبار خودشون گفت 28نفر مبتلا که همه شون یا قوم بودن یا سفر کردن به قم پنج نفر فوتی هرجا هستی بمون تا اوضاع بهتر بشه

رو بالشی که از مرگ پرنده ها پراست نمی توان خواب پرواز دید!
2740
خیلی هم ترسناکه الان ادارات گفتن حضور غیابشون نباید دیگه با اثر انگشت باشه.چهار نفر تو ۴۸ ساعت فوت ش ...

پانی جان عزیز میدونی که تهدید مرگ فقط برای کسانی هست که نقص سیستم ایمنی دارند که اونها با هر مریضی جزو افراد پرخطر محسوب میشند کشندگی این ویروس زیر سه درصده 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
نه اتند اورژانس بیمارستان امیر المومنین بوده!دکتر بهزادی نیا

اوه کنار دانشگاه هم که هست.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
تنها کشوزی هستیم که موضوع جهاتی و خطرناکی مثه کرونا رو با تیش خند رد میکنیم و بقیه کشورا شهراشونو دا ...

کاملا درسته .ظرف ۴۸ ساعت چهار نفر مردن نگران کننده هست واقعا ...ما ی دکتر داریم نامه محرمانه زدن براشون اوضاع بد خرااابه

ماسک ها رو میگن ۲ ساعت میشه مصرف کرد داروخونه ها هم ماسک ندارن.

باید ماسک فیل تر دار بزنی.من عصر پسرمو میبرم دکتر هر ۳ تامون فیل تر دار میزنیم البته دستکشم حتما دست بچم میکنم

ئاخ دونیا پیرت کردم.هه ناسه کانم هاکان و ژیکان