2733
2734

مادرشوهرم داره اتیش میگیره من هرکاری کنم دست شیر و شکر بکنم تو حلقومش باز با حسرت و حسودی بم نگاه میکنه هرچی من بخرم میره مثل همونو برا دخترش میگیره و همش میگه تو ازدواج کردی هرروز بیرونی داری کیف میکنی دختر من به این خوشگلی همش تو خونست! من میگم من کجا هرروز بیرونم با بچه کوچیک؟؟؟؟؟اما باز حسادت خودشو شدیدا داره خسته شدم خیلی

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بمیرم برات شهلا ://

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2738

رفت وآمدتو کم کن خیلی مهمه.من خواهر شوهرم.۵سال ازم بزرگتر بود.۳سال بعد ما هم عروسی کردن...خیلی اذیت میکردن.بخدا من اینقدرررر حواسم ب حرف زدنم بود ک چیزی نگم بهش بر بخوره.آخرش اینقد. حرف گذاشتن دهنم. ک طعنه زدی و....

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بی محلی کن...گاهی جوری آدم با یه نگاه شدت مسخره بودن کارای طرف مقابلشو نشون میده که هیچ حرفی اونقد کارساز نیست...اصلا نقطه ضعفی چیزی نشون نده پیششون..

خودتم سعییییی کن بی تفاوت باشی نسبت به این کارا ولی اگه حرفی زد جوابشو بده

2706