2752
2734
عنوان

من و خواهرشوهرم همسنیم و اون مجرده این وسط...

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهلا؟

این ی جوکه. مگه اسم شما شهلا س؟؟

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2731
شوهرم کلا پشت اوناس

پس مشکلت اینه. منم چندتا خواهرشوهر دارم مجرد موندن با این که شرایطشون بیسته بعد من تنها عروس...سعی کن از خوبی و خوشی هات جلوشون چیزی نگی و نشون ندی مخصوصا از کارهایی که همسرت برات می کنه. رفت و آمدتم خیلی کم کن حرف نشنوی. اصلا هم فکر نکن تو محبت کنی درست میشن.

خواهر شوهر من یه سال ازم کوچیکتره ولی این مشکلو دارم.بدجور حسودن. حالا مادرشوهرم هر دفعه منو میبینه یه خواستگار برا دخترش میتراشه.هر کی تو حیابون بهس چشمک بزنه میگه خواستگارشه.خیلیاشونم که میگه اصن وجود خارجی ندارن یا اصن بذبختا روحشونم خبر نداره.

پس مشکلت اینه. منم چندتا خواهرشوهر دارم مجرد موندن با این که شرایطشون بیسته بعد من تنها عروس...سعی ک ...

من بكي رو با شرايط مشابه شما ميشناسم(اون برادرشوهرا و خواهرشوهراش همه مجرد واز عروسه بزرگترن)زندگيش در آستانة از هم پاشيدنه!!!!😞😞 فك كن خواهر شوهراش به شوهرش ميگن زنتو طلاق بده ما مهريه شو ميديم🙁🙁🙁