2733
2739
من نميدونم چرا همش سعی میکنید برای بقیه تعیین تکلیف کنید؟  ناراحتید توی هر تاپیکی نرید.   ...

تعیین تکلیف؟؟؟؟واقعا اینکه نخوایم آمار غیر رسمی و شایعه اذیتمون کنه چیز عجیبیه؟

من اهل قمن با هر شایعه دلم میلرزه تازه من تو جماعت دوستام شجاعشونم اونا با هر شایعه میشینن ی ساعت گریه میکنن

اونی ک تعیین تکلیف میکنه الان شمایی

شما اگه اذیتی تو تاپیک من نیا من قبول کردم ک اخبار این مملکت قابل اتکا نیس ولی منبع خبری رسمی قابل ...

شما خودت به بقیه میگی تاپیکت نیان بعد پامیشی میری تاپیک بقیه توهین میکنی و به حالت تمسخر به شمسی خانم نسبت میدی؟

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اگه اذیتی تو تاپیک من نیا من قبول کردم ک اخبار این مملکت قابل اتکا نیس ولی منبع خبری رسمی قابل ...

تاپیک وقتی تو سایت عمومی میزنی یعنی نمیتونی جلو کسیو بگیری که بیاد یا نیاد . اگه دوس نداری نظر مخالف بشنوی یا تاپیک نزن یا قفلش کن قرار نیس همیشه همه مردم حرف شمارو قبول داشته باشن .به احترام خودم نه تو تاپیکتو ترک میکنم و تورو با کرونات تنها میزارم اگه مام مثل تو فقط به اخبار tv بسنده کنیم کلامون پس معرکه اس 😏😏😏😏😏😏

تعیین تکلیف؟؟؟؟واقعا اینکه نخوایم آمار غیر رسمی و شایعه اذیتمون کنه چیز عجیبیه؟ من اهل قمن با هر شا ...

خیلی وقتا شمسی خانم اخبارش از بقیه موثق تره

اینجا هرکسی مجازه تاپیک بزنه در چهارچوب قوانین سایت

صاحب سایت کسی دیگه ست نه شما

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********
2742
شما خودت به بقیه میگی تاپیکت نیان بعد پامیشی میری تاپیک بقیه توهین میکنی و به حالت تمسخر به شمسی خان ...

من ب حالت مسخره ب شمسی خانوم نسبت ندادم اگه تاپیکارو دیده باشی بیشتر شایعه ها از همین شمیسی خانومه

آشنای دکترمون،آشنای پرستارمون،آشنای دادستانمون ک گفته قم قرنطبنه میشه و و و

دلیلی نداره هی همه چیز رو نشر داد ک

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88
خیلی وقتا شمسی خانم اخبارش از بقیه موثق تره اینجا هرکسی مجازه تاپیک بزنه در چهارچوب قوانین سایت صا ...

من نگفتم صاحب سایت کیه

من فقط میگم با چیزایی ک مطمئن نیستیم دل همو نلرزونیم ی کم ب فکر هم باشیم دلیلی نداره هر چی شنیدیم رو سریع نشر بدیم

الان همه میدونن باید مراقب باشن این شایعه ها حتی اگه ب قول شما درست باشه نشر دادنش هیییییچ فایده ای نداره ک هیچ ضرر هم داره

2740
مشکل دروغ گفتن بیشتر از کرونا است . مساله اینه وقتی میگن 2 نفر فوت شده یعنی حداقل 10 روز قبل مبتلا ش ...

بله عزیزم حرفت کاملا درسته

ولی ینی تو کل این مملکت ی سایت خبری یا ی کانال خبری رسمی ک اخبار موثق بده نیست؟

اگه اینجوری فکر کنیم خیلی بی انصافیه

تلوزیون میگه فقط دونفر توقم مبتلا شدن،شماباور میکنی توکل ایران فقط دونفرمبتلا شده باشن

شما باور میکنی تو چین یک و نیم میلیاردی فقط 20 هزار نفر گرفته باشن و تو دنیا فقط 2 هزار و خرده ای نفر جونشونو از دست داده باشن؟؟؟؟؟؟؟؟

البته تو ایران 18 نفر قطعی مبتلا شدن و 4 نفر فوت کردن .

بله عزیزم حرفت کاملا درسته ولی ینی تو کل این مملکت ی سایت خبری یا ی کانال خبری رسمی ک اخبار موثق بد ...

نه متاسفانه . همین اخبار از سایتهای دیگه میشه شمسی خانوم دیگه . هر کی یه چیزی مینویسه یکی زیاد یکی کم . رسانه ملی هم از همه بدتر . نتیجه همین شایعات میشه هر کسی یه چیزی رو میشنوه فکر میکنه موثقه به بقیه اطلاع میده 

تاپیک وقتی تو سایت عمومی میزنی یعنی نمیتونی جلو کسیو بگیری که بیاد یا نیاد . اگه دوس نداری نظر مخالف ...

پس شما هم نمیتونی برا من تکلیف تعیین کنی و بگی نرو تو تاپیکا

من تو همین تاپیک ده بار گفتم ک اخبار رو از طریق تلویزیون دنبال نمیکنم و قبولش ندارم

تا بوده این بوده ک تو این سایت تا هرکس ی کلام حرف منطقی زده ی سری اومدن گفتن چیکار ب بقیه دارین؟

من مث شنا نمیتونم سرمو بکنم زیر برف و نسبت ب همه ی کارای غیر منطقی بی تفاوت باشم

منم شما رو با شمسی خانوم تنها میزارم ب سلامت

من میگفتم نههههه چرا باید هواپیمارو بزنههههه😐 اگه موشک خورده حتما اعلام میکنه😐 ای تو تف به شرفشو ...

من که ازشون متنفرم ولی به شوهرم میگفتم بابا دیگه ایقد پست و بی شرف نیستن که با موشک مردم رو بکشن😭دلم کبابه برا اون آدمهایی که برا آرزوهاشون سوختن 😔

و خدایی که به شدت کافی است
شما باور میکنی تو چین یک و نیم میلیاردی فقط 20 هزار نفر گرفته باشن و تو دنیا فقط 2 هزار و خرده ای نف ...

تو چین ۷۶ هزار نفر گرفتن بالای ۲۶۰۰ نفر مردن . بعد کره و ژاپن بیشنرین هستن که نزدیک ۳۸۰ نفر و کره هم همین طور، فقط یکی دو مورد مرگ داشته.بیشترین امار مال چینه 

2706