2752
2739
من میگفتم نههههه چرا باید هواپیمارو بزنههههه😐 اگه موشک خورده حتما اعلام میکنه😐 ای تو تف به شرفشو ...

لامصبا ۳ روز دروغ گفتن دقیقا مث همین کرونا که تا دو روز پیشش حتی یه دونه هم مبتلا نداشت تو ایران بعد دوتا فوتی دراومد یعنی فک کنم تنها کشوری هستیم که اینطوریم البته نه از ما بدتر کره شمالیه بیاید نیمه پر لیوانو ببینیم😑😑

🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ب شبکه ی خبر هیچ اعتمادی ندارم ولی سایت خبری خوب هم میشه پیدا کرد مثلا کانال قم آنلاین و قم ...

خب شما که منبع خبری موثق داری نباید تو دلت خالی بشه عزیزم 

البته من به شخصه اهل پخش خبر و ...نیستم ولی خب نی نی سایتو که میشناسی نمیشه برای کاربرا فتوا داد   

استرس خیلی بده

اما وقتی امار دقیق رو دولت نمیده وصادق نیست شایعه بوجود میاد.یه سری میان بی اهمیت جلوه میدن در حالیکه بیماریه خطرناکیه و قابل مقایسه نیس.ظرف ۱ ماه ۲۶۰۰ نفر از یه استان بمیرن در مقایسه امتر مرگ انفولانزا ۱۰۰ تا برای ۳ ماه از سال خیلی بالاست.به هر حتل درست میگیدنکات رو رعاین کنید تا ریسکش ابتلاش بیاد پایین

2731
والا شایعه ها که واقعی تره:/ شما ناراحتی نرو تو تاپیکای کرونا:)

بله من از اون آدمایی نیستم ک بخوام با شایعه ها خودآزاری کنم

و واقعا هم از امروز تصمیم دارم دیگه نرم تو این تاپیکا

لامصبا ۳ روز دروغ گفتن دقیقا مث همین کرونا که تا دو روز پیشش حتی یه دونه هم مبتلا نداشت تو ایران بعد ...

اونم دنیا مجبورشون کرد بگن دیگه راه فرار نداشتن ،الانم ترکیه میگه ایران ۸۰۰مبتلا داره وخب چرا باید دروغ بگه ترکیه 😐

اونم دنیا مجبورشون کرد بگن دیگه راه فرار نداشتن ،الانم ترکیه میگه ایران ۸۰۰مبتلا داره وخب چرا باید د ...

هرچی خارج از ایران گفتن صددرصد درسته👍

اونا نمیان الکی بگن 

اگه دروغ میگفتن چرا درباره عراق افغانستان پاکستان......نگفتن

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
من نمیگم دنبال نکن دوست داری دنبال کن ولی هی این آمارای بی پایه و اساس رو هی نشر نده چون فقط تو دل ب ...

مشکل دروغ گفتن بیشتر از کرونا است . مساله اینه وقتی میگن 2 نفر فوت شده یعنی حداقل 10 روز قبل مبتلا شدند و تو اون مدت که اطلاع نداشتند چندین نفر هم ممکنه توسط اینها آلوده شده باشند . این موضوع باعث ترس مردم شده . بعد پنهان کاری این چند ماه توسط رسانه های خودمون وقتی عالم و آدم داد میزدند  که این اتفاق افتاده بعد رسانه ما میگفت نه امکان نداره ما راست میگیم باعث بی اعتمادی مردم به آمارهای اعلام شده میشه 

اینو به کسایی  بگو که نشرش میدن و دادن من وقت این کارارو ندارم . تا حالام تاپیکی در این باره نز ...

شما اگه اذیتی تو تاپیک من نیا

من قبول کردم ک اخبار این مملکت قابل اتکا نیس

ولی منبع خبری رسمی قابل اعتماد هم داریم

نمیدونم چرا بعضیا در برابر حرف منطقی مقاومت میکنن

والا غیر از رعایت مسائل بهداشتی کاری از دستمون که برنمیاد.چون پروازای چینی که نمیشه لغو کرد و چینیها هم به عناوین مختلف باید بیان و چند ماه دیگه نتیجه این بیماری تو ایران(شکوه پابرجا) مشخص میشه...

هرچی خارج از ایران گفتن صددرصد درسته👍 اونا نمیان الکی بگن  اگه دروغ میگفتن چرا درباره عراق ا ...

آره والا ،اینا دروغگو ان الانم نمیگن وضعیت چیه 😐

تا دوروز پیش تیتر اول خبر راجع به کرونا تو دنیا و آمارش بودن اما حالا اصلا انگار نه انگار 😐