2733
2739
آخه بدبختی اینجاست هر شایعه ای کع میشنویم بعدش میفهمیم واقعیت داشته☹

دقیقا سر سقوط هواپیما همون اول بی بی سی گفت احتمال داره موشک خورده باشه من گفتم نه بابا اینم فقط دنبال چرت و پرت گفتن هستن بعد دیدم راسته الانم که ادم اصلا نمیدونه چه خبره 😥

🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شما که به شمسی خانوم اعتماد نداری چرا تو دلت خالی میشه توجه نکن عزیزم     در ضمن ا ...

من خودم ب شبکه ی خبر هیچ اعتمادی ندارم ولی سایت خبری خوب هم میشه پیدا کرد

مثلا کانال قم آنلاین و قم زیبا اخبار لحظه ای قم رو منتشر میکنن و کاملا قابل اعتمادن 

اینم ک بگیم هیچ منبع خبری قابل اعتمادی تو کشور نیس بی انصافیه واقعا

بعدشم وقتی این حجم از اخبار بی پایه و اساس هس منی ک اهل قمم خوب طبیعتا توی دلم خالی میشه

2728
دقیقا سر سقوط هواپیما همون اول بی بی سی گفت احتمال داره موشک خورده باشه من گفتم نه بابا اینم فقط دنب ...

من میگفتم نههههه چرا باید هواپیمارو بزنههههه😐

اگه موشک خورده حتما اعلام میکنه😐

ای تو تف به شرفشون دیدی چجوری قبول نیکردن😏

2740
اگه فک میکنید درست تره دلیل بر نشرش نمیشه الان من اهل قمم ولی چند روزیه اصفهانم ب هر کی بگم تو قم پ ...

اینو به کسایی  بگو که نشرش میدن و دادن من وقت این کارارو ندارم . تا حالام تاپیکی در این باره نزدم . شمام اگه خیلی اذیتی تو این تاپیکا نرو و جواب تلفنتو نده به همین راحتی😊

بیام خطری نیست با اتوبوس میخام بیام ولی اونجا هم جا دارم هم ماشین هست 

والا دیروز رفتیم بیرون ما

چی بگم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

[QUOTE=125281092]گفت دونفر فوت کردن نه اینکه فقط دونفر گرفتن....مطمئنید اخبار و سانسور همون مردن هم یعنی توکل ایران فقط دونفرمردن؟

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88
2706