2737
2734

تلوزیون میگه فقط دونفر توقم مبتلا شدن،شماباور میکنی توکل ایران فقط دونفرمبتلا شده باشن

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دارم حالا چرا انقدر پیگیرن بدونن چند نفر فوت شدن و ....؟ بابا یک کلام کرونا اومده ایران موارد بهداشتی و رعایت کنید درباره اش مطالعه کنید تا مبتلا نشید . دنبال زیر بغل مار نگردین تو این شرایط تمام

اتفاقا این شمسی خانوما بیشتر خبراشون درسته تا اخبار ایران

اگه فک میکنید درست تره دلیل بر نشرش نمیشه

الان من اهل قمم ولی چند روزیه اصفهانم ب هر کی بگم تو قم پونزده نفر مردن و هزار و خورده ای نفر بسترین قشنگ باور میکنه

از دیروز تا حالا دارم جواب تلفنایی رو میدم ک درباره ی آمار کرونا ازم میپرسن

2728
به ما اعلام كردن غيبت بچه هاي تب دار و سرما خورده موجهه و مديران بايد با اولياي نگران همكاري كنند ...

من پسرمو نمیفرستم فعلا مدرسه 

سلامتیش مهمتره

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
2740

من تا یاد دارم هر سال ی بیماری بوده ک درگیرش بودیم

باید این اوضاع را  تحمل و بهداشت را رعایت کنیم تا بگذره

بی تابی کنیم چیزی حل نمیشه

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند
تلوزیون میگه فقط دونفر توقم مبتلا شدن،شماباور میکنی توکل ایران فقط دونفرمبتلا شده باشن

گفت دونفر فوت کردن نه اینکه فقط دونفر گرفتن....مطمئنید اخبار و سانسور نمیکنید موقع دیدن😓😓

2706