2737
2734
عنوان

ماجرای ازدواجتونو

| مشاهده متن کامل بحث + 2839 بازدید | 155 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من بازن دایی همسرم همسایه بودیم ۵سال،۴سالشونمیدونست من ومامانم مادرودختریم،بامامانم دوست بود ولی منوندیده بوداصلا،جالبش اینه ماتهران زندگی میکردیم،ولی اصالتمون یه شهردیگه بود،خانواده همسرم یه شهردیگه،خودهمسرم یه شهردیگه درس میخوند،بعدزن داییش ک منودید رفت تحقیق واینهابعدم بهم معرفیمون کردوبعدشم لیلیلیلیلیلی😶

ما هم سنتی ازدواج کردیم

بعد. همون. دفعه اول که همسرم اومد خواستگاری عاشق شد

و. گفت این همونی بود. که همیشه میخواستم

یا این یا هیچ کی

خدا رو شکر راضیم ازش

به عشق بعد از ازدواج اعتقاد. پیدا کردم

۶سال با ابجیاش دوست و همکلاس بودم ندیده بودیم همدیگه رو 

پارسال عید رفتم خونه ابجیش یهو اومد تو کلی مسخره بازی دراورد بعد منو دید کلی خجالت کشید اون شد اغاز ماجرا از اون روز تا خاستگاریمون ۲هفته طول کشید

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
۶سال با ابجیاش دوست و همکلاس بودم ندیده بودیم همدیگه رو  پارسال عید رفتم خونه ابجیش یهو اومد ت ...

خوبه خودشو از اول نشون داده😂😂

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...

من ی دوست صمیمی داشتم تو دبیرستان 

دوستم با پسری دوست بود 

من هم داداش پسرو دیدم و ازش خوشم اومد 

بعد از چند سال بهش زنگ زدم و ازش خواستگاری کردم  

اون هم گفت باید ببینمتون و با هم صحبت کنیم 

اومد منو دید و با هم صحبت کردیم 

شرایط همو پذیرفتیم و در مدت یک هفته خواستگاری عقد انجام شد 

الان 8 سال گذشته و خیلی راضی هستیم از هم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من ی دوست صمیمی داشتم تو دبیرستان  دوستم با پسری دوست بود  من هم داداش پسرو دیدم و ازش خ ...

اخی عزیزم خداروشکر🌷

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...
خوبه خودشو از اول نشون داده😂😂

😂اره الان تازه فهمیدم اون یه چشمه خیلی کوچیک از شیطنتاش بوده

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2706