2726
عنوان

ماجرای ازدواجتونو

2839 بازدید | 155 پست

تعریف کنید..چطورآشنا شدید؟؟؟☺

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نمیشناختمش ولی اون منو دیده بود روز خواستگاری دیدمش من اونموقع با یکی ازدوسپرام دعوام شده بود پدر ...

مگه چندتا دوست پسرداشتی🤣بابات میدونست دوست پسر داشتی 

البته ببخشید فضولی نباشه 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

من خودم 15 ساله بودم کلاس زبان میرفتم زمستون بود کلاسم ساعت 8 شب تموم شد کسی نبود بیاد دنبالم گفتم باتاکسی میرم هرچی واستادم تاکسی نیومد دیگه باترس ولرز سوار یه شخصی شدم.راننده شروع کرد صحبت که اهل کجایی؟؟منم عصبی شدم داد زدم نگهدااااررر..وقتی پیاده شدم یه ماشین با4 تا پسر جلوم واستاد...دوباره برگشتم تو همون ماشین قبلی😒😒😂راننده گفت کجا پیادت کنم بهش گفتم که گفت عههه هم محله ای هستیم پس...چند وقت بعدش یه خانوم اومد خواستگاری که پسرمونو بیاریم خواستگاری وقتی اومدن دیدم همون راننده س.الانم شوهرمه😂راننده نیستا الان تو فروشگاه مرغ وماهی کار میکنه.

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...
کات بودم با همشون اونموقع با دوتاش دوس بودم با یکیش یه دعوای فیزیکی کردم همه خبر دار شدن😪

😄😄😄واقعا؟؟شاخی بودی واسه خودتااا

اره😁

به سلامتی..خوش باشی عزیزم😂به روت نمیاره یا مسخرت کنه؟

2706