1711
1714
عنوان

گند زدم

698 بازدید | 40 پست

دیشب بعد رابطه از همسرم ایراد گرفتم بهش گفتم مقدار آب منی کم شده گرمی بخور یکم چون میخوایم بچه دار بشیم.خیلی عصبانی شد.گفت این حرفا سردی میاره تو رابطه.دوتایی پیتزا درست کرده بودیم لب نزد.حتی حاضر نشد کنارم بخوابه شب و گفت باید تنها باشه.من فکر نمیکردم حرف بدی زدم.بهش یه پیام دادم و یکم توش ازش تعریف کردم ولی بی جواب موند.نمیدونم چیکار کنم میترسم ازم سرد شده باشه.بنظرتون چیکارکنم؟

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

ببخشیدا

مقدارش مهم نیست

کیفیتش مهمه😑

بعدم اگه پشت هم باشه کم میشه طبیعیه

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک

نباید انقدر مستقیم میگفتی...مردها اگ یه چیز میتونی خیلی خردشون کنه انتقاد تو رابطه اس...میتونستی خودت گرمی بهش بدی دیگه گفتن نداشت

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست...گاهی بهانه است که قربانی ات کنند.

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

الان اون نره اینجا هم میاد 😐😐😐😐

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..........................................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنمدر هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!
1713
ببخشیدا مقدارش مهم نیست کیفیتش مهمه😑 بعدم اگه پشت هم باشه کم میشه طبیعیه

پشت هم نبود دوروز فاصله بود.اصلا برام مهم نیست این موضوع من بی منظور گفتم ولی ناراحت شده نمیدونم چیکار کنم از دلش دراد

پشت هم نبود دوروز فاصله بود.اصلا برام مهم نیست این موضوع من بی منظور گفتم ولی ناراحت شده نمیدونم چیک ...

خب طبیعیه 

اما نمیدونم دیگه چرا انقدر بهش برخورده🙄

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
1710
نباید انقدر مستقیم میگفتی...مردها اگ یه چیز میتونی خیلی خردشون کنه انتقاد تو رابطه اس...میتونستی خود ...

اشتباه کردم نمیدونم الان چیکار کنم فراموش کنه

اره میگه مال من زیاده کسی نیست صیغش کنم !!!!!

😅😅😅😅

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..........................................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنمدر هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…!
8
1651