2733
2734
عنوان

کیا قبل از ازدواج با شوهرشون دوست بودن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7260 بازدید | 88 پست
ازدواج سنتی رو کلا قبول ندارم  ما دو سال و نیم دوست بودیم

اتفاقآ من خیلیم قبول دارم.نمیدونم چه فاز روشن فکری تو جامعه راه افتاده که میخوان تلقین کنن ازدواج با دوستی خوبه،بهتره یه مراجعه به دادسرای خانواده بکنید اون وقت میفهمید کدوم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مام دوست بودیم،کارای خاک برسری زیاد داشتیم

الان ازدواج کردیم ولی نامزد😁

از حسش کم نمیشه بیشترم شده ولی بددله همسرم تو دوستیم اینجوری بود

احساس سوختن به تماشا نمیشود. آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم !
اره من كلاس دوم راهنمايي بودم كه باهم دوست شديم ١٩ سالگي عروسي كردم الانم ٢٦ سالمه دو تا هم بچه ...

منم دوست پسر داشتم و خواستگارم هم بوده ولی ازدواج سنتی داشتم خیلی هم همدیگه دوست داریم  اصلا بنظر من عشق و علاقه ربطی ب ازدواج سنتی یا دوستی قبلش نداره هردو نوع ازدواج هم من دیدیم ک بعداز مدتی طلاق گرفتن

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2731
وا😐😐😐😐مگه شما ميدوني ما تو دوستيمون چ جوري بوديم؟؟؟؟از اينايي هستي ك تو اتوبوس ب همه گير ميدنا🤣 ...

نیاز نیست جوری باشید.حرف زدن با نامحرمم حرامه،چه برسه به دوستی و دست دادن و بوس کردن و....... نه عزیزم من به کسی گیر نمیدم.فقط خداروشکر میکنم که هیچ وقت با نامحرم همکلام نشدم.

اتفاقآ من خیلیم قبول دارم.نمیدونم چه فاز روشن فکری تو جامعه راه افتاده که میخوان تلقین کنن ازدواج با ...

من نظر خودمو گفتم 

فاز روشن فکری هم نیست 

تجربمه 

چون سنتی ازدواج کردید دلیل نمیشه این نظرتونو به بقیه هم تحمیل کنید 

چون رابطه دوستی داشتم با یه پسر که شکست خوردم توش الان دیگه تنها گزینه ام ازدواج سنتی هست...چر ...

نترس منم مثل شما تو رابطه دوستی شکست عشقی داشتم وازدواج سنتی ترجیح دادم والانم خداراشکر خیلی همدیگه دوست داریم و باهم تفاهم داریم با اینکه غریبه هم بودیم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
 چون رابطه دوستی داشتم با یه پسر که شکست خوردم توش الان دیگه تنها گزینه ام ازدواج سنتی هست...چر ...

بیخود نترس.اتفاقآ سر عقل اومدی تازه. مطمئنم تو ازدواج سنتی موفق میشی.الکی به این حرفا گوش نکن

2738
نیاز نیست جوری باشید.حرف زدن با نامحرمم حرامه،چه برسه به دوستی و دست دادن و بوس کردن و....... نه عزی ...

باشه قضاوت و تهمت هم حرامه منو تو قبر خودم ميذارن اصلا نگران نباش ب فكر خودت باش ك زبونت مثل نيش ماره اماااااان از ادمايي مثل تو ك اسم دين و خدا رو هم بد ميكنيد 

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
من نظر خودمو گفتم  فاز روشن فکری هم نیست  تجربمه  چون سنتی ازدواج کردید دلیل نمیشه ...

اصلآ تجربه ی خودمو تحمیل نمیکنم.تجربه ی جامعست،الآن از هر سه تا ازدواج تووایران یکیش طلاقه،برو دنبال علتش ببین چیه

وا😐😐😐😐مگه شما ميدوني ما تو دوستيمون چ جوري بوديم؟؟؟؟از اينايي هستي ك تو اتوبوس ب همه گير ميدنا🤣 ...

ولش کن ایشون کلا رو فاز اینه که برای هممون آرزوی بدبختی و طلاق کنه! !!  خب هرکس به یه نحوی با همسرش اشنا میشه! !  من میگم به شخصه سنتی قبول ندارم ریپلای میکنه که چون من سنتی ازدواج کردم همتون بدبخت میشید ! 😂😂😂

منم دوست پسر داشتم و خواستگارم هم بوده ولی ازدواج سنتی داشتم خیلی هم همدیگه دوست داریم  اصلا بن ...

اره من نميگم ازدواج سنتي بده من ميگم وقتي دونفر هم ميشناسن و عاشق همن چرا ازدواج سنتي . درست هم ميگي طلاق هيچ ربطي به سنتي و غير سنتي نداره ولي تا وقتي دونفر هم و چند ساله ميشناسن و با روحيات هم اشنان اين ازدواج بهتره 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"

چه دوستی چ سنتی اگه با عقل و منطق انتخاب کنی و همه جوانب بسنجی به هیر و خوشی ختم میشه انشالله 

به نظرم شما که دوستید باهم شاید احساساتتون باعث بشه یه سری موارد درنظر نگیری سعی کن با چشم باز انتخاب کنی فقط 

باشه قضاوت و تهمت هم حرامه منو تو قبر خودم ميذارن اصلا نگران نباش ب فكر خودت باش ك زبونت مثل نيش مار ...

یعنی میگی حرف زدن با نامحرم حرام نیست؟منکه نگفتم تو فلان کاره ای،گفتم حتی حرف زدنم حرامه،شاید تو اصلآ باهاش دستم ندادی،ولی دیگه تو دوستی حرف که میزنن