2733
2739
عنوان

کیا قبل از ازدواج با شوهرشون دوست بودن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7260 بازدید | 88 پست
من ۲۹ سالمه و با کسی هم دوست نشدم تا الان یعنی مورد زیاد پیشنهاد میدن ولی من به خاطر تربیت صحیح یا غ ...

این چه حرفیه،چرا میزاری با حرفاشون ناراحتت کنن و ازاینکه پاک و معصومی احساس بدی داشته باشی.من نمیدونم واقعآچی به سر مردم اومده،اسم زنارو گذاشتن رابطه که چی؟از زشتی و پلیدی این کار کم میکنه.مشکل نداره بهشون بگو شما روشن فکر باشید،تمام این دنیا و عمرش ۷۰ سال که بیشتر نیست.اون دنیا همدیگرو ملاقات میکنیم.اونجاست که معلوم میشه پاکی خوب بوده یا تو لجن رابطه با نامحرم غرق شدن.به خودت افتخارکن.

خب عین آدم بگو خاهر من میخاستم بگم پس چطوری حضرت فاطمه با یاران پدرشون بحث علمی میکردن

اولآ که خودت آدم نیستی،دومآ فاطمه ی زهرا هم حرف میزدولی نه با عشوه و ناز و ادا.اینطور حرف زدن چه مشکلی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این چه حرفیه،چرا میزاری با حرفاشون ناراحتت کنن و ازاینکه پاک و معصومی احساس بدی داشته باشی.من نمیدون ...

چون کسی با معصوم و پاک بودن به جایی نرسیده و خب حق دارم حس بدی داشته باشم خدا میگه بعد سختی اسایشه من یکی ندیدم و...  

خب عزیزم حقیقت چیزی هست ک ادم میبینه کار من و ادمایی مثل من اشتباه محض بوده 

اگه فکرت اینه که خیلی راحت میتونی بد باشی.خب بسم الله،شروع کن،از فردا برو تو خیابون بگرد یکیو پیدا کن باهاش رابطه برقرار کن کاری نداره

2740
اگه فکرت اینه که خیلی راحت میتونی بد باشی.خب بسم الله،شروع کن،از فردا برو تو خیابون بگرد یکیو پیدا ک ...

عزیزم منظور منو بد متوجه شدی میگم تو این دوره زمونه کسی تره ای هم واسه نجابت خورد نمیکنه و این یک حقیقت محض هست 

من شخصیتم شکل گرفته حتی اگرم بخوام نمی تونم مثل دوستام بشم چون کلا تربیتم اینجوریه من الان ۲۹ سالمه و تنهام خواستگارامم کم شدن اونایی هم ک میان جلو من به دردشون نمی خورم و خب حق دارم ک ناامید بشم 

نیاز نیست جوری باشید.حرف زدن با نامحرمم حرامه،چه برسه به دوستی و دست دادن و بوس کردن و....... نه عزی ...

هه یعنی تا حالا خرید نکردی سوار تاکسی نشدی دانشگاه نرفتی تو بازار جامعه محیط کار دانشگاه همه اش نامحرم هستن همکاران هم میشی حرف هم میزنی نگو حرف زدن گناه نگاه کردن گناه این مغز شماست که دین بد دیده همین دینی که ازش حرف میزنی گفته پسر حق داره که قبل از ازدواج دختر لخت ببینه

ولش کن ایشون کلا رو فاز اینه که برای هممون آرزوی بدبختی و طلاق کنه! !!  خب هرکس به یه نحوی با ه ...

آخه دیدی میگه تا حالا با نامحرم همکلام نشدم منم ازش پرسیدم تا حالا خرید نکردی سوار تاکسی نشدی دانشگاه نرفتی وارد محیط کاری جامعه نشدی اینا پر از نامحرم هستن

نیاز نیست جوری باشید.حرف زدن با نامحرمم حرامه،چه برسه به دوستی و دست دادن و بوس کردن و....... نه عزی ...

خب چشت درآد تو ازون چادریهای بدبختی که با کسی ازدواج کردی که خدا میدونه با چند نفر بوده احتمالا از دوران عهد عتیق اومدی، که به ماکه با روش پیشرفته و جدید ازدواج کردیم حسودیت میشه 😜😜بهتره دیگه توهین نکنی خانم عقب مونده

این چه حرفیه۷سال دوست بودیم الان نامزدیم هنوز واس هم تازگی داریم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️