2737
2734
عنوان

خریدای عیدم تیپ بیرونم کلا شد ۱۸۰باورتون میشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5606 بازدید | 133 پست
اونوقت واسه عید تو‌تنت ببینن تکراری میشه که من حتی رنگشم لو نمیدم🤣

چرا آخه مگه چ اتفاقی میفته اگه بفهمن؟؟؟؟راخت بگیر 

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباسایی رو که چند وقت دیگه میخوای جلوشون بپوشی عکسشم گرفتی گذاشتی ببینن🤔😐

چ اشکال داره من لباسارو برای دل خودم و همسرم گرفتم نه اونا اصلا اونا هدف من نیستن

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
2742
وای من فردا میخواسم برم باشگاه ولی با ماسک و دستکش یعنی نرم

عزیزم خیلی ها از واجبتراز باشگاه میگذرن! مدرسه دانشگاه و...

بنظرم بیخیال شو

وضعیت قرمزه

ولی رسانه ملی فقططط زوم کرده رو انتخابات😐😐😐😐

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
نمیخوای عکس بذاری چرا تاپیک.زدی مگه بچه ای که عکس لباسهات رو تو گروه خانوادگی گذاشتی 

آره بچه ام دیگه عزیزم خخخ

چ اشکال داره من لباسارو برای دل خودم و همسرم گرفتم نه اونا اصلا اونا هدف من نیستن

اگه هدفت نبودن که کلا نباید میذاشتی ولی در کل هر جور راحتی شب خوش

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2740
دوستای گلم وقتی مانتوی واقعا مسخره رو گذاشتن ۳۰۰ یا بیشتر شماها چرا می‌خرید شوهرامون گناه دارن  ...

۳۰۰ وحشتناگه بنظرت  

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
دوستای گلم وقتی مانتوی واقعا مسخره رو گذاشتن ۳۰۰ یا بیشتر شماها چرا می‌خرید شوهرامون گناه دارن  ...

واقعا هر چی جنس بنجل و بدرد نخوره با قیمت نجومی واسه عیدا ست ملتم مثل کسی که لخت باشه انگار مجبورن به هر قیمتی میخرن منم که اصللا خرید عیدو قبول ندارم عیدم یه روز مثل بقیه روزا 

الان یه متر پارچه ۷۰ نیست که مانتوی خیلی شیک ۷۰ باشه 😐😐😐

والا

ما باید استاندارد هامونو با اسی های نینی سایت تطبیق بدیم😐

به شعور آدم توهین میشه میگن چرا گرون خریدی ال کردی بل کردی

2706